Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Żona Rafała Trzaskowskiego pracuje w Urzędzie Miasta Warszawy. Czy po wygranej męża straci pracę?

22 październik 2018 10:31
75 12

Żona Rafała Trzaskowskiego jest zawodowo jednym z pracowników Urzędu Miasta Warszawa. Jako główny specjalista zajmuje się m.in. koordynacją przygotowań miasta do udziału w międzynarodowych targach inwestycyjnych oraz współpracą z warszawskimi start-upami. Czy kiedy Rafał Trzaskowski obejmie władzę, jego żona będzie musiała obrać inną ścieżkę kariery? O tej kwestii mówił sam kandydat Koalicji Obywatelskiej.

„Nie będzie mogła tam pracować. Nie zamierzam wprowadzać standardów PiS i być przełożonym i pracodawcą własnej żony. Ona bardzo lubi swoją pracę i, jak się należy domyślać, nie jest zachwycona taką perspektywą. Rozmawiamy o tym” - taka wypowiedź padła z ust Rafała Trzaskowskiego podczas przeprowadzo...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
piramidopolopirynowicz

22 październik 2018 10:37

Chcia³bym pogratulowaæ Patrykowi Jakiemu przegranej.

Oceniono 1 raz

22 październik 2018 10:36

Nie znam przypadku, żeby jakiś sędzia zwalniał swojego współmałżonka z sądu w którym został prezesem, a przecież sędziowie reprezentują najwyższe standardy...

mmarysia123

22 październik 2018 10:36

A z jakiej racji ma rezygnowaæ z tej pracy ?? Przecie¿ nie otrzyma³a jej dlatego , ¿e jej m±¿ zosta³ prezydentem ( czy zostanie )

pysio62

22 październik 2018 10:35

Delikatna sprawa, szczerze mowiac trudno to bedzie rozwiazac w jakis rozsadny sposob.

Oceniono 6 razy

22 październik 2018 10:34

Nie rozumiem w czym leży problem? Niby dlaczego ma przestać tam pracować, gdzie już pracowała, zanim Jej maż wygrał wybory?

Oceniono 4 razy

22 październik 2018 10:33

He, he.... Pewnie że się zwolni dla tzw. "jasności sytuacji". Ale nie martwcie się. Towarzysze z pewnością pomogą, by nie musiała żebrać o posadę sprzątaczki na Nowogrodzkiej, czego jej zapewne życzy cały elektorat PiS :-))

niko8472

22 październik 2018 10:33

W panstwie prawa PiS to chyba nie jest jakis problem? W sumie nie zatrudni zony po objeciu urzedu tylko "przejmie z inwentarzem"... Mimo tego elegancko moze sie uda delegowac do innego urzedu nie podlegajacego bezposrednio mezowi. Jak dlugo nowy prezydent nie zacznie wywalac urzednikow zeby zatrudnic jakichs krewnych i znajomych albo tworzyc dla nich stanowisk nie widze niczego zdroznego.

drdr2

22 październik 2018 10:33

Proponuję rozwód taktyczny

Zaloguj siê Skomentuj

22 październik 2018 10:33

Aby oceniæ lub

karrampa

22 październik 2018 10:32

Oj tam posada. Zawsze można "zreprywatyzować" jakąś kamienicę. HGW posiada odpowiednie know-how.

zielony listek

22 październik 2018 10:32

no to by³oby bardo niesprawiedliwie dla Pani Ma³gorzaty,aby z racji tego,¿e m±¿ zostaje prezydentem straci³a swoja prace.On przecie¿ jej nie zatrudni tylko przejmie urz±d w którym ¿ona ju¿ od dawna pracuje.

wo151

22 październik 2018 10:31

szukanie dziury w ca³ym! ¯A£OSNE !!