Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Czy 2 listopada jest dniem wolnym od pracy? Co z zakazem handlu w Zaduszki?

30 październik 2018 05:30
114 7
Czy 2 listopada jest dniem wolnym od pracy? Co z zakazem handlu w Zaduszki?

Zaduszki 2018. Nie, 2 listopada nie jest dniem wolnym od pracy. Nie jest też dniem wolnym w szkołach, chyba że placówki zadecydują inaczej i każą uczniom odrobić dzień w innym terminie.

W Zaduszki nie ma też zakazu handlu, sklepy, centra handlowe będą otwarte jak zwykle. Dotyczy to także państwowych urzędów.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
kukunapniu

30 październik 2018 05:32

To skandal aby katolik musia³ pracowaæ w Zaduszki!

loneman

30 październik 2018 05:32

Prl-bis... ☠ '...i nie bedzie niczego' - Krzysztof Kononowicz 

Monika Mazin

30 październik 2018 05:32

Tak naprawde to wolne ma juz wiekszosc Polakow,poniewaz nie pracuja juz od srody do poniedzialku,wykorzystuja urlopy itp.,mam kontakt z wieloma osobami ktore juz od jutra niepracuja,Polacy tacy sa ze nie lubia pracowac,ale dlugie weekendy to tak oczywiscie,najlepiej jakby kasa sama sie sypala do reki..

Zaloguj siê Skomentuj

30 październik 2018 05:32

Aby oceniæ lub

zgred151

30 październik 2018 05:32

Dlaczego nie ? Przeciez mozna oglosic ze i 2 listopada dniem wolnym . Jak 2 to i 3 , 4 5 itd. Przeciez Polska to bardzo bogaty kraj . Euro rosnie na drzewach ( na zlotowki trzeba pracowac ) Wystarczy jak jakis nawiedzony u wladzy oglosi a Adrian podpisze i juz . Do pracy trzeba przyjsc np tylko w dzien wyplaty . Nawet na urlop nie bedzie trzeba wyjazdzac , Wenezuele bedziemy miec w Polsce

benisia

30 październik 2018 05:31

Nie wprowadzajcie ludzi w b³±d - dyrektor szko³y mo¿e okre¶lon± liczbê dni w roku uznaæ za woln± od zajêæ dydaktycznych - dzieci maj± wtedy wolne (NIE MUSZ¡ PRZYCHODZIÆ DO SZKO£Y), ale nauczyciele pracuj±, wiêc opieka jest zapewniona. I takim dniem jest w³a¶nie 2 listopada, 2 maja itp. I niczego szko³y odrabiaæ nie musz±.

awonek

30 październik 2018 05:30

Dla zwiêkszenia klikalno¶ci proponujê pisaæ artyku³y o ka¿dym dniu roboczym poczynaj±c od 12 listopada.