Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

7-latka w Łodzi widzi, że "coś leci z okna jej domu". Podchodzi i patrzy, a to jej dwuletni braciszek

17 maj 2017 11:41
185 12
7-latka w Łodzi widzi, że "coś leci z okna jej domu". Podchodzi i patrzy, a to jej dwuletni braciszek

Tragedia rozegrała się po godzinie 17. Jak informuje "Dziennik Łódzki", chłopiec prawdopodobnie po wejściu na wersalkę, wspiął się do okna, wypadł i upadł na trawnik pod blokiem. Ze złamaną nóżką i obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala.

Jak informuje tvn24.pl, kobieta miała pod opieką także 5-letniego syna, z którym w krytycznym momencie przebywała w drugim pokoju. Z kolei jej starsza córka bawiła się wówczas pod blokiem. - Siedmiolatka zauważyła, że coś leci z okna jej domu na czwartym piętrze. Podeszła i zobaczyła, że spadł jej d...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
cezar85

17 maj 2017 11:46

ale czy siostrzyczka była trzeźwa?

Mar Paw

17 maj 2017 11:45

Ludzie, dejcie sie pokoj...Im tymbadzi...przipadki lazom po ludziach...wszyscy co wiedzom jak sie sprawa mo bydom ciyrpiec z tego i innego powodu...kaj tu szukac winy ze ktos dostowo piync stuwek co miesionc?! Gront to tyn bajtej, a niy 500+..oby wylos z tego...wy sam walicie zaro z patologiom choc h.u.j. wiycie jak i jo...jo ich niy bronia ale zeby komus zawiscic?! To je ganba...

archieil

17 maj 2017 11:44

Zacząłbym lobbować za programem rozrodczym ale przy tej ilości menelstwa będzie tylko gorzej. Każdy menel i bandyta najlepiej się nadaje żeby mieć tuzin wspierających ojczulka co dla swoich pociech wszystko zrobi...

Oceniono 12 razy

17 maj 2017 11:43

tak pisi sÓweren 500+ zarabia

maus kirchener

17 maj 2017 11:43

dorośli ,kto z was jako małed dziecko wypadło przez okno, przyznac się...

Oceniono 8 razy

17 maj 2017 11:43

Dzień w dzień jakieś wiadomości o beneficjentach dobrej zmiany - tylko dzieci szkoda...........

rumpa

17 maj 2017 11:42

jessssu, co za zachlane społeczeństwo, sądząc po komentarzach, typowe urojenia alkoholika - wszyscy piją, a jak nie piją to udają że nie piją, kto nie był pijany przy dzieciach niech pierwszy rzuci kamieniem itd Ziemkiewicze kartoflane , ohyda.

Oceniono 2 razy

17 maj 2017 11:42

Przestańcie zdrabniać! "siostrzyczki"? Może lepiej od razu taki nagłówek: "Małe gugu zrobiło wiiiii z okienka. Duże Bach baaardzo duże".

umywanko

17 maj 2017 11:42

Decyzja co do ewentualnych zarzutów uzależniona jest w znacznym stopniu od skutków upadku dziecka...Chyba nie ma znaczenia rodzaj obrażeń. Zakaz posiadania dzieci jak ma się ciągoty do wódy.

tommms

17 maj 2017 11:42

'Ze złamaną nóżką i obrażeniami wewnętrznymi trafił do szpitala.' Powinno być: 'Ze złamaną nóżką i obrażonkami wewnętrznymi trafił do szpitalika.'

smiki48

17 maj 2017 11:42

dostają 1500 zł z 500+, a rodzina zdegenerowana. ojciec pijacy w pracy, matka pijąca w domu, a siedmioletnie dziecko same bawiące się na ulicy. Takich ludzi należy sterylizować i nie wypłacać świadczeń. Bo jeżeli im pozwolimy się rozmnażać, to za dwa, trzy pokolenia takie rodziny będą stanowiły większość i spowodują upadek państwa poprzez swoją roszczeniową postawę.

motyw4

17 maj 2017 11:41

Łódź! kur...!