Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

97. miesięcznica smoleńska bez marszu pamięci. I bez Jarosława Kaczyńskiego?

10 maj 2018 15:42
153 16
97. miesięcznica smoleńska bez marszu pamięci. I bez Jarosława Kaczyńskiego?

97. miesięcznica smoleńska zaczęła się 10 maja od porannej mszy w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca w Warszawie. Następnie uczestnicy obchodów modlili się pod pomnikiem smoleńskim na pl. Piłsudskiego. O godz. 19 odbędzie się również wieczorna msza w archikatedrze św. Jana Chrzciciela.

97. miesięcznicę smoleńską obchodzili głównie przedstawiciele PiS. Byli to marszałkowie Sejmu i Senatu, wicemarszałkowie Sejmu, wicepremier Beata Szydło, szef MON-u Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Joachim Brudziński, a także szef kancelarii premiera Michał Dworczyk. Nie zabrakło również ministra kultu...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
janix65

5 październik 2018 19:07

Jarka boli kalano ale przecie¿ mogli go nie¶æ w lektyce.

Zaloguj siê Skomentuj

5 październik 2018 18:05

Aby oceniæ lub

acototak

5 październik 2018 18:06

Bez polityków jest dwóch demonstruj±cych. Tak wygl±da rzeczywisto¶æ.

gibbonzlodzi

5 październik 2018 18:00

Pó³ rz±du i Sejmu rano w ko¶ciele. Czy oni chodz± do pracy czy wziêli urlopy na ¿±danie.

munaciello

5 październik 2018 17:56

Jak to, miesiêcznica bez prezesa?! Przecie¿ odej¶cie jego brata - bynajmniej nie na drugi kr±g - zawdziêczamy w³a¶nie jemu.

xsawer

5 październik 2018 17:55

£awa oskar¿onych.

krynolinka

5 październik 2018 17:55

I jak tu teraz siê przypodobaæ panu prezesowi skoro miesiêcznic zabrak³o.. Mo¿e jaki¶ chocia¿ "spontan" pod szpitalem ?

szaja25

5 październik 2018 17:54

Na zdjêciach nie widaæ Kaczyñskiego, ale widaæ Karczewskiego prawie popuszczaj±cego, no i te pozosta³e zafrasowane mordy. I ta wiecznie cierpi±ca za ojczyznê mi³o¶niczka wojskowych lotów.

acototak

10 maj 2018 15:48

Bez polityków jest dwóch demonstrujących. Tak wygląda rzeczywistość.

szaja25

10 maj 2018 15:47

Na zdjęciach nie widać Kaczyńskiego, ale widać Karczewskiego prawie popuszczającego, no i te pozostałe zafrasowane mordy. I ta wiecznie cierpiąca za ojczyznę miłośniczka wojskowych lotów.

xsawer

10 maj 2018 15:47

Ława oskarżonych.

krynolinka

10 maj 2018 15:46

I jak tu teraz się przypodobać panu prezesowi skoro miesięcznic zabrakło.. Może jakiś chociaż "spontan" pod szpitalem ?

Oceniono 40 razy

10 maj 2018 15:45

Jak to, miesięcznica bez prezesa?! Przecież odejście jego brata - bynajmniej nie na drugi krąg - zawdzięczamy właśnie jemu.

niko8472

10 maj 2018 15:44

Zapalilo sie panprezosowi kolanko? Dobrze mu tak. Dla tego czegos nie mam litosci, niech cierpi.

Oceniono 23 razy

10 maj 2018 15:43

Pół rządu i Sejmu rano w kościele. Czy oni chodzą do pracy czy wzięli urlopy na żądanie.

Oceniono 17 razy

10 maj 2018 15:43

-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Mamy nadzieję, że rak trzustki się prawidłowo rozwija i banialuki kartofla się skończą.