Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Afera z premierem Izraela w roli głównej. W tle producent z Hollywood, drogi szampan i cygara

13 luty 2018 19:39
67 8

Zakończyło się wielomiesięczne policyjne śledztwo dotyczące podejrzeń, jakie krążyły wokół premiera Izraela Benjamina Netanjahu. Policja zarekomendowała prokuraturze, by ta postawiła szefowi rządu korupcyjne zarzuty.

Jedna ze spraw dotyczy rzekomego przyjęcia przez Netanjahu prezentów o wartości 100 tys. dolarów, wśród których miał być szampan i drogie cygara. Prezenty mieli wręczać w zamian za przysługi wpływowy hollywoodzki producent i miliarder Arnon Milchan, australijski miliarder James Packer i inni biznesm...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
minkat

13 luty 2018 19:45

trzy zony, wplywowi przyjaciele i zakaptowane lapowki- konserwatysta na wzor hamerykanski jak sie patrzy.

dziadekjam

13 luty 2018 19:44

"Premier Izraela oskar¿y³ policjê o organizowanie "polowania na czarownice". Zapowiedzia³, ¿e pozostanie na stanowisku i bêdzie kandydowa³ w kolejnych wyborach." ========================================================================== Niech policji zarzuci wspó³udzia³ w holokauscie, bo w tym ma wyj±tkow± wprawê...

lodzermensz1

13 luty 2018 19:44

Pisa³em ju¿, ¿e Likud to taki PIS, tylko ¿ydowski? Oczywi¶cie, ¿e pisa³em. Taka sama konserwatywna, nacjonalistyczno - populistyczna retoryka. To samo zblatowanie z religi±. I to samo granie na resentymentach wyborców. Wychodzi na to, ¿e to samo zami³owanie do szemranych interesików. Jedna jest ró¿nica - tamtejsza policja i s³u¿by nie siedz± w kieszeni polityków i s± gotowe do prowadzenia ¶ledztwa nawet wobec najwy¿szych urzêdników pañstwowych. Mamy siê czego od Izraela jednak uczyæ.

oszrany

13 luty 2018 19:43

a jak cygara to musi byc i jakas Monika :)

Zaloguj siê Skomentuj

13 luty 2018 19:42

Aby oceniæ lub

porannakawa01

13 luty 2018 19:41

Kaczyñscy w odró¿nieniu od Netanjahu na Srebrn±, Telegraf, ArtBe ciê¿ko zapracowali. Pracowali, pracowali i uzbierali. ¯adne tam prywatyzacje, ¿adne tam za darmo lub za grosze. Pracowali, pracowali i za pe³n± warto¶æ wykupili. Nie to co Ciech i Netanjahu! I tym siê ró¿ni± od tych co to zakombinowali. Kaczyñscy doszli do maj±tku uczciw± drog±! Nieprawda¿? H³e, h³e?

gmk38

13 luty 2018 19:40

!!! Nie rozumiem czemu sie mowi tylko antysemityzm i o szmalcownikach . A w Izraelu nas wszyscy wzywaj± to dobrze , antypolonizm moze byc a antysemityzm juz nie ...? Szmalcownicy a czemu nikt nie mówi ile Polaków zginelo z r±k ¿ydów . Nawet w Katyniu nas mordowali z ruskimi . O ca³ej Polskiej wiosce ( koniuchy ) wymordowanej przez ¿ydów nie wspomne . Czemu my sie sami linczujemy jak nas wyzywaja i mówi± ze jeste¶my winni a my tak tak byli u nas szmalcownicy a nikt nie mówi ile po ich stronie bylo i nawet AKowcow wydawali i ilu ¿ydów mordowalo Polaków . I. . j akich oni chc± pieniêdzy jak ci straceni zydzi to byli obywatele Polski tylko wyznania zydowskiego . To jak by Polska domagala sie od ka¿dego pieniêdzy za ¶mieræ chrze¶cijana . Izrael z jakiej racji dostal rreparacje od niemiec jak to byli Polscy obywatele a nie Izraela nawet wtedy takie cos nie istnialo . Wyrabali nas na hajs powinni to nam wzrocic co dostali od niemiec

staryzyd

13 luty 2018 19:39

Widocznie czekaja na przedwczesne wybory.. Niezalezny wymiar sprawiedliwosci postawi glowe rzadu przed sadem.,Polacy moga sie tylko uczyc.i widziec co to znaczy prokutator generalny niezalezny od polityki i rzadu.