Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Agresywne gimnazjalistki przed sądem. Do sprawy dołączyła prokuratura

15 maj 2017 08:42
83 10
Agresywne gimnazjalistki przed sądem. Do sprawy dołączyła prokuratura

15.05 | Dwie gimnazjalistki, które uczestniczyły w brutalnej napaści na koleżankę przed szkołą na gdańskim Chełmie, zostały doprowadzone do sądu rodzinnego. Film z pobicia znajomi napastniczek sami wrzucili do sieci. Wzburzył on społecznością Gdańska.

15.05 | Anna Zalewska: ciężka praca przed dyrekcją obu szkół. Kontrola kuratorium - wyniki już w poniedziałek.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
banaś 4 dni temu

15 maj 2017 19:49

wystarczyłoby, by zamiast filmować, zadzwonił po Policję lub pobiegł po pomoc.

Bog1948 4 dni temu

15 maj 2017 22:30

a kto jest "patronem" szkoly moze ktos przypomni ???

kg1955 4 dni temu

15 maj 2017 19:40

Dostaną 500+.

Carollo 4 dni temu

15 maj 2017 18:36

łooo no straszna ta kara...a tak serio to śmiech na sali!!!!

Pawelus24 4 dni temu

15 maj 2017 18:03

Róbta co chceta, nie mam nic wspólnego z bezstresowym wychowaniem. Niestety jest pewien poziom IQ poniżej, którego ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Wynikiem wychowania "róbta co chceta" są raczej jednostki, które mają niski poziom poznania otaczającej ich rzeczywistości.

jacajaca 4 dni temu

16 maj 2017 07:24

a gdzie ta mamusia, która do kamery pokazywała środkowy palec ?? córcia ma się od kogo uczyć :)

Andre Linoge 4 dni temu

15 maj 2017 17:18

"RÓBTA CO CHCETA" + bezstresowe wychowanie. A to właśnie są tego wyniki..............

UltraVomit 4 dni temu

15 maj 2017 16:41

Pewne zachowania wynosi się z domu. Będą z nich cudowne matki. Na pewno będą miały dużo dzieci i równie emocjonalnych mężów - miłość polega na wspieraniu się i wzajemnym szacunku. Dziewczyny- będzie dobrze! :P

Zaloguj się aby oceniać

15 maj 2017 16:17

Czyli nagranie pomogło . I widac na filmiku jak to sie odbyło.

Zaloguj się aby oceniać

15 maj 2017 08:42

Nie, to jest efekt braku jakiegokolwiek wychowania.