Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Andrzej Duda leci do Australii z wielką delegacją. Wybrali Emirates. Bilet? Nawet 22 tys. zł

6 sierpień 2018 08:22
100 13
Andrzej Duda leci do Australii z wielką delegacją. Wybrali Emirates. Bilet? Nawet 22 tys. zł

Jak podaje dziennik "Fakt", delegacja poleci z Warszawy boeingiem 777 linii Emirates z przesiadką w Dubaju. Wybór trochę dziwi, bo połączenia do Australii z przesiadką w Singapurze oferują Polskie Linie Lotnicze LOT (które mają podpisaną współpracę z Qantas Airways).

W klasie ekonomicznej bilet w dwie strony do Melbourne w liniach Emirates kosztuje 5,6 tys. zł, a w klasie biznes - ponad 22 tys. zł.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
zbikowel

6 sierpień 2018 08:25

Miało być tanie państwo.

sztucznypolak

6 sierpień 2018 08:25

Wybor polskich produktow i uslug to przejaw wspolczesnego patriotyzmu. Ale patrotyzm to ostatnie, czego mozna sie spodziewac od "prezydenta".

Zaloguj siê Skomentuj

6 sierpień 2018 08:25

Aby oceniæ lub

kyosunim

6 sierpień 2018 08:25

To po kiego wa³a kupowanie samolotów rz±dowych?

sector23

6 sierpień 2018 08:25

And¿ej,,,, nie ¿a³uj sobie - nale¿y ci siê! A diety delegacyjne te¿ jakie¶ przytulisz, czy tylko kilometrówkê do Brisbane i z powrotem szarpniesz?

luk uk

6 sierpień 2018 08:25

Trzeba troche swiata zwiedzic przed dluga odsiadka

krynolinka

6 sierpień 2018 08:25

Bo im siê te biznes klasy po prostu nale¿±!! Wniebowziête..

sector23

6 sierpień 2018 08:24

Andżej,,,, nie żałuj sobie - należy ci się! A diety delegacyjne też jakieś przytulisz, czy tylko kilometrówkę do Brisbane i z powrotem szarpniesz?

s0nar

6 sierpień 2018 08:24

Dojna zmiana. O¶miorniczki za kilkaset z³ dziadom przeszkadza³y, a teraz nie przeszkadza taka rozrzutno¶æ. Kupili kilka samolotów dla pseudo VIP-ów, a co do czego i tak lataj± liniami komercyjnymi. Naprawdê trzeba byæ idiot± bez mózgu, aby g³osowaæ na takich pata³achów.

kyosunim

6 sierpień 2018 08:23

To po kiego wała kupowanie samolotów rządowych?

Marian Marek

6 sierpień 2018 08:23

"maj± rozmach sku...wisyny"

zbikowel

6 sierpień 2018 08:23

Mia³o byæ tanie pañstwo.

brylant1

6 sierpień 2018 08:22

Koniec bliski więc trzeba Świata pozwiedzać i zdjęcia porobić aby w więzieniu było co wspominać...