Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Andrzej Duda zaprosił turystów do Pałacu Prezydenckiego. Nalał im herbaty i poczęstował ciastem

4 sierpień 2018 11:01
94 15
Andrzej Duda zaprosił turystów do Pałacu Prezydenckiego. Nalał im herbaty i poczęstował ciastem

Film ze spotkania Andrzeja Dudy w Pałacu Prezydenckim z czworgiem turystów pojawił się na profilu "W Pałacu Prezydenckim". To nowe konto Kancelarii Prezydenta ma pokazywać życie w pałacu "od kuchni", w lżejszym, mniej oficjalnym tonie.

Pierwszym filmem, jaki trafił na profil, jest ponad dwuminutowa relacja ze spotkania Andrzeja Dudy z turystami. Pałac Prezydencki odwiedziły cztery osoby: parę z Tajwanu i parę z Singapuru. Turystom został pokazany gabinet prezydenta. - Tutaj pracuje - powiedział Duda. W następnym ujęciu widzimy, ja...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
matylda1001

4 sierpień 2018 11:06

Co za urocza ustawka :) S³odziak, po prostu.

Marko Markus

4 sierpień 2018 11:05

A po spotkaniu tury¶ci otrzymali pami±tkowe d³ugopisy

anekelea

4 sierpień 2018 11:05

¯a³osny jest ten nasz "prezydêt". I do tego k³amca i krzywoprzysiêzca. Wiecie co jest symptomatyczne? ¯e w kodeksie karnym jest zapis o zniewa¿eniu Prezydenta. Ju¿ tysi±ce razy s³ysza³em, ¿e kto¶ nazwa³ Dudê tak jak ja wy¿ej. I co? Jakie¶ pozwy? Nie, cisza. Wiêc nawet oni wiedz± ¿e to prawda.

Rafal Rutkowski

4 sierpień 2018 11:05

A kaza³ im ubraæ ochraniacze na obuwie jak rodzinom niepe³nosprawnych dzieci...

kbart18

4 sierpień 2018 11:05

Adrian w pracy! Co tu robic jak za cieplo na narty:)

kluska11

4 sierpień 2018 11:04

Konstytucja pajacu!

rr1979

4 sierpień 2018 11:03

no tak, z Tajwanu. pewnie nie zadawali trudnych pytań np. o łamanie konstytucji. Ciasteczka mogłyby ugrzeznac w gardle.

fakiba

4 sierpień 2018 11:03

A "pierwsza" dama gdzie była , pewnie nową kreację mierzyła

Oceniono 5 razy

4 sierpień 2018 11:03

Adrian desperacko szuka azylu politycznego w Azji...

manren

4 sierpień 2018 11:03

Kelner Duda?

tomtg123

4 sierpień 2018 11:03

Pare dni temu Polacy przyszli t³umnie pod pa³ac, to by³o pare tysiêcy ludzi, i wtedy zamiast herbaty dostali od Andrzeja Dudy gaz ³zawi±cy. Wybiórcza jest go¶cinno¶æ prezydenta.

poochojek

4 sierpień 2018 11:03

"wlasnie wrocilem z Brukseli, a wczesniej wydalem rozkaz palowania protestantow, brzydze sie niepelnosprawnymi uwaza ze to pasozyci a ja sluze nie za darmo oczywiscie, wakacje? popatrze czy jeszcze kogos nie spalowac i pojade"

tomtg123

4 sierpień 2018 11:02

Pare dni temu Polacy przyszli tłumnie pod pałac, to było pare tysięcy ludzi, i wtedy zamiast herbaty dostali od Andrzeja Dudy gaz łzawiący. Wybiórcza jest gościnność prezydenta.

Zaloguj siê Skomentuj

4 sierpień 2018 11:02

Aby oceniæ lub

Oceniono 8 razy

4 sierpień 2018 11:01

Czy ciasteczka były z budyniem?