Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Anestezjolog przygotowywał się do cesarskiego cięcia. Lekarzy coś zaniepokoiło. Wezwali policję

15 kwiecień 2018 07:36
121 9
Anestezjolog przygotowywał się do cesarskiego cięcia. Lekarzy coś zaniepokoiło. Wezwali policję

Do szpitala w Białogardzie w woj. zachodniopomorskim przyjechał anestezjolog, który zaczął przygotowywać się do uczestniczenia w zabiegu cesarskiego cięcia. Jak podaje "Głos Koszaliński", jego współpracownicy wyczuli od niego alkohol i wezwali policję. Badanie funkcjonariuszy potwierdziło, że mężczyzna był nietrzeźwy.

Spółka zarządzająca szpitalem informuje w rozmowie z "Głosem Koszalińskim", że tego dnia lekarza w ogóle nie było w grafiku. Anestezjolog nie będzie już pracował w białogardzkim szpitalu.

Przeczytaj także: Zabójstwo w Mrągowie: Sprawca prześladował ofiarę, ona bezskutecznie alarmowała policję

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 5 razy

15 kwiecień 2018 07:39

Anestezjolog najpierw siebie znieczulił...

gj61

15 kwiecień 2018 07:39

Bardzo fajny ten artykuł 70 KW, hmmm.... stosowany jest wobec posłów?

Oceniono 7 razy

15 kwiecień 2018 07:39

No i się plan operacji sypnął na 3 miesiące. Bo niby skąd wezmą nowego anestezjologa? Swoją drogą utrzymywanie szpitala w 24 tys. mieścinie to paranoja. Pan anestezjolog w 3 dni znajdzie pracę w innym rejonie Polski. Jest trochę takich lekarzy nie radzących sobie z nałogami krążących po całym kraju od przyłapania do przyłapania.

anusza48

15 kwiecień 2018 07:38

A co z planowanym zabiegiem???

3krzak

15 kwiecień 2018 07:37

Ciekawe czy koledzy z pracy go najpierw poprisili zeby sobie odpoczal tego dnia czy od razu zakapowali?

zdybka1

15 kwiecień 2018 07:37

Rowni i rowniejsi ? Bo dla przykladu jak Dorn po sejmie lazil pijany o kable sie przewracal to wszystko rozlazlo sie po kosciach. Pijany komendant lazil boso to zostal awans za ten wyczan. Wiec czego czepiacie sie malo znanego lekarza ?

Oceniono 6 razy

15 kwiecień 2018 07:37

Dla kurażu 50 walnął. Cesarskie cięcie to nie przelewki.

iq120

15 kwiecień 2018 07:36

Nawalony anastezjolog? Ściągnęli boguducha winnego gościa z weekendowego grilla (przecież nie było go w grafiku) a teraz nie tylko on ale i szpital ma kłopot (skąd wezmą anestezjologa?)

saves

15 kwiecień 2018 07:36

Cesarskie przenieśli na 2019r. :D