Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Nie będą mogli kandydować z list PiS w wyborach. Ile zarabiają radni w spółkach skarbu państwa?

9 lipiec 2018 14:15
58 7
Nie będą mogli kandydować z list PiS w wyborach. Ile zarabiają radni w spółkach skarbu państwa?

1,6 mln zł – tyle w 2016 i 2017 roku dzięki intratnej posadzie w PGE miał dorobić sobie do pensji małopolskiego radnego Paweł Śliwa z PiS. To lider zestawienia, przygotowanego przez Forum Młodych Ludowców, którzy od kilku miesięcy bezlitośnie punktują w sieci to, jak radni PiS-u zarabiają w państwowych spółkach.

Gdyby ci samorządowcy chcieli znów kandydować w wyborach, nie będą mogli. W piątek prezes Jarosław Kaczyński ogłosił publicznie, że ci, którzy "funkcjonują w spółkach", nie będą kandydowali w wyborach samorządowych. Jakie były kulisy tej decyzji?

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
Mieczysław W. Juszczyk

11 lipiec 2018 20:19

Żydy dalej jadą jak z murzynami w bantustanie!! a wiara wyje z radochy!! i dobrze wam tak!'?

Oceniono 13 razy

9 lipiec 2018 14:18

Nagle prezesa oświeciło? Ciekawe czy doszedł by do takich samych wniosków gdyby informacje o tym "Bizancjum" nie dotarły by do wolnych mediów i szambo nie rozlało się po całej Polsce? Gdyż jakoś nie kojarzę aby temat był poruszony przez TVPiSS.

Oceniono 1 raz

9 lipiec 2018 14:18

A gdzie radny z Torunia? On radzi PiSowi płacić bo jak nie to nici z poparcia w następnych wyborach.

Oceniono 3 razy

9 lipiec 2018 14:17

Państwo naiwne, jak dzieci! Część PiSuarów wybędzie teraz do EP! Ich miejsce ktoś będzie musiał zając - ci, którzy zrobili kolejny wynik na listach, czyli głownie samorządowcy obecni! Sprawdźcie to proszę pod tym kątem, a sami się przekonacie!

Oceniono 9 razy

9 lipiec 2018 14:17

Widze ze glownie w Polsce B sie dorabiaja. Nic dziwnego ze sa tak w tyle. Na wschod od Wisly to juz Azja :) Jak glosuja to tak maja!

remo29

9 lipiec 2018 14:16

Oj tam, zaraz będzie hop-siup, zmiana dup i na stołkach będą nowi.

Oceniono 6 razy

9 lipiec 2018 14:15

to takie pod publiczkę. Ale na każde wybory przy nazwisku kandydata MUSI być informacja o jego narodowości. Do roboty Kaczyński!!!!!