Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Nie będzie dymisji Błaszczaka. Premier: to dobry minister

16 luty 2016 15:24
20 13
Nie będzie dymisji Błaszczaka. Premier: to dobry minister

Premier Beata Szydło powiedziała we wtorek, że Mariusz Błaszczak nie będzie odwołany ze stanowiska szefa MSWiA. - To bardzo dobry minister, nie ma powodu do rozważania jego dymisji - podkreśliła

Premier skomentowała w ten sposób wypowiedzi polityków PO, którzy zapowiedzieli, że jeśli szef MSWiA nie poda się do dymisji, to na najbliższym posiedzeniu Sejmu PO złoży wniosek o jego odwołanie. Uzasadniając, politycy PO mówili m.in. o chaosie w policji i raporcie KGP z audytu ws. działań Biura Sp...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
zaprzaniec 6 godzin temu

16 luty 2016 22:15

Trzeba było iść za radą Sikorskiego i " dorżnąć" watahę.. Teraz oni to zrobią z nami. Stara prawda " Lepiej być wilkiem niż baranem "

irekwj 7 godzin temu

16 luty 2016 21:49

proszę pani, pracownik kiedy jest skuteczny, to dobry. Jeśli nie , no to jest Błaszczak.

tokmada 7 godzin temu

16 luty 2016 21:46

Ależ Błaszczka jest "dobrym" fachowcem przecież... Tak samo dobrym jak cała reszta tej zgrai fachmanów...

grazka 57 8 godzin temu

16 luty 2016 20:48

nie po to sie tyle lat plaszczyl zeby go teraz tak odrazu wyrzucili

Zimnym okiem 2 dni temu

16 luty 2016 20:14

Przepraszam ale to stanowisko przerosło możliwości tego pana .....będąc klakierem przez 10 lat prezesa...a teraz trzeba być samodzielnym i tu ten pan sie pogubił...

Zaloguj się aby oceniać

16 luty 2016 19:52

Nie będzie odwołania, bo to cudowny minister, super wspaniały, cmok cmok, niezastąpiony i jedyny w swoim rodzaju. Dzięki niemu przestały mi kiełkować ziemniaki w piwnicy!

Jurek5454 7 godzin temu

16 luty 2016 21:10

Wy to sobie możecie zmieniać ministrów jak wygracie wybory za 4 lata ale na to się nie zanosi.

Zaloguj się aby oceniać

16 luty 2016 19:49

Pan minister Ziobro jest ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym .Czemu pan minister MSWiA Błaszczak nie może być jednocześnie KGP ,da sobie RADĘ !!! .

irekwj 9 godzin temu

16 luty 2016 19:27

ta pani, jeszcze nie powiedziała prawdy. Zatem jej ocena jest przeciwna. Stąd wniosek, że prawdziwa Beata, Beata Szydło to ona nie jest. Na tym fotelu. Beata, Beata Szydło wylałaby go razem z tym Zielińskim

Zaloguj się aby oceniać

16 luty 2016 17:12

... oczywiście że dobry, przecież z pisu, to musi być dobry, nawet jakby sie tylko podpisać umiał.

rysiu1357 44 minuty temu

16 luty 2016 15:25

w ostatnich 8 latach to połowę ministrów w rządzie PO i PSL powinno się zdegradować i posadzić za kraty tego nie pamiętacie

Zaloguj się aby oceniać

16 luty 2016 15:25

Nie będzie dymisji Błaszczaka bo takie decyzje są zastrzeżone dla Kaczyńskiego pani Szydło może pana Kaczyńskiego jedynie o coś uniżenie prosić.

Bl0to 13 minuty temu

16 luty 2016 15:25

Dobry w czym? W kreowaniu afer i wybieraniu nie komendantów a komediantów? To żaden minister, zero profesjonalizmu, a w gadce mija się z prawdą co przecinek. Musi odejść.