Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Beata Szydło jeździła z kurierem, a Mateusz Morawiecki będzie jeździł z tirowcem

7 listopad 2018 18:44
57 16

Mateusz Morawiecki jeździ z tirowcem

Okazuje się, że przyjmowanie tak młodych osób na stanowisko kierowców ważnych polityków to nie rzadkość. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", do grupy ochronnej premiera Mateusza Morawieckiego, kilka miesięcy temu dołączył nowy kierowca.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
Moje konto

7 listopad 2018 18:52

Z nieoficjalnych doniesieñ: kolejnym kierowc±, który zosta³ przyjêty do SOP jest niejaki pan Franciszek, uczestnik kursu na prawo jazdy znany z YouTube. Ma woziæ m.in. prezydenta, premiera i wicepremierów.

realistas

7 listopad 2018 18:51

Rozbije kilka BMW i siê nauczy. Naród zap³aci.

mazzinl890

7 listopad 2018 18:50

Beata Szyd³o je¼dzi³a z kurierem, a Mateusz Morawiecki bêdzie je¼dzi³ z tirowcem OK, byle pojechali w PiSdu

Zaloguj siê Skomentuj

7 listopad 2018 18:48

Aby oceniæ lub

Oceniono 17 razy

7 listopad 2018 18:48

Beata Szydło jeździła z kurierem, a Mateusz Morawiecki będzie jeździł z tirowcem OK, byle pojechali w PiSdu

jacmenos

7 listopad 2018 18:47

Rz±d PIS nie potrafi sam sobie zapewniæ bezpieczeñstwa ! Armia w rozwa³ce , spó³ki rozwalone , S±dy ,Trybuna³y ! Teraz czas na rozwa³kê Policji ! Komu zamelduje Kaczyñski wykonanie zadania ? Putinowi ?

grundol1

7 listopad 2018 18:47

To i tak dobrze, ¿e nie bior± ich na pilotów samolotów.

Oceniono 8 razy

7 listopad 2018 18:47

Rozbije kilka BMW i się nauczy. Naród zapłaci.

Karol Hase

7 listopad 2018 18:47

Ciekawe który wujek zalatwil tym nowym kierowca prace?????.

Oceniono 9 razy

7 listopad 2018 18:47

W kolejce czekają traktorzysci i kombajnisci.

Oceniono 10 razy

7 listopad 2018 18:47

Dobrze że nie z tirówką.

terazjakinick

7 listopad 2018 18:46

W kolejce czekaj± traktorzysci i kombajnisci.

grundol1

7 listopad 2018 18:46

To i tak dobrze, że nie biorą ich na pilotów samolotów.

Popijajac Piwo

7 listopad 2018 18:45

Przecie¿ mówi³em, ¿e do wo¿enia byd³a nie trzeba specjalnych zdolno¶ci. Grunt, ¿eby go Mato³ Uszek d³ugim nosem do szyby nie przycisn±³...

runfree

7 listopad 2018 18:45

Drogi autorze, za czasów, gdy BOR był elitarną jednostką kierowcy musieli mieć prawo jazdy właśnie tej kategorii. Bierze się to stąd, że auta rządowe mają inną masę i tzw. bezwładność, a zatem umiejętności jazdy potrzebne są inne. Oczywiście, 25 lat wtedy by nie przeszło.

Popijajac Piwo

7 listopad 2018 18:44

Przecież mówiłem, że do wożenia bydła nie trzeba specjalnych zdolności. Grunt, żeby go Matoł Uszek długim nosem do szyby nie przycisnął...