Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Berczyński stwierdził: to ja wykończyłem caracale. MON komentuje

14 kwiecień 2017 13:35
70 10
Berczyński stwierdził: to ja wykończyłem caracale. MON komentuje

Powodem rezygnacji z podpisania kontraktu na śmigłowce Caracal było niewypełnienie zobowiązań offsetowych - oświadczyło w piątek Ministerstwo Obrony Narodowej. To komentarz do słów Wacława Berczyńskiego, który stwierdził, że to on "wykończył caracale".

"W związku z wywiadem, który ukazał się w dzisiejszym wydaniu "Dziennika Gazety Prawnej" z dr. Wacławem Berczyńskim, przewodniczącym Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego informuję, że rezygnacja z kontraktu na śmigłowce Caracal nastąpiła na skutek niewywiązania się z zobowiązań offset...

Przeczytaj także: Lubnauer po wypowiedzi Berczyñskiego: W normalnym pañstwie "przewalony by³by ca³y rz¹d"

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
tokmada 9 godzin temu

15 kwiecień 2017 11:11

Jak to kto? Każdy zjadacz parówek... :)

pirat2 2 dni temu

15 kwiecień 2017 08:29

To znaczy, że na 100% ktoś kłamie, albo MON, albo Berczyński, albo najwprawdopodobniej oboje.

Bl0to 3 dni temu

14 kwiecień 2017 22:13

Jak człowiek bez odpowiednich pozwoleń może mieć wgląd w poufne akta i dane przetargu? Airbus zażąda mega odszkodowania. Mam nadzieję, że pójdzie tylko z majątku pisiewiczów i narodowego fantasty za którego tak Polska się wstydzi na każdym już kroku.

Zaloguj się aby oceniać

14 kwiecień 2017 21:35

A jaki paragraf ?

michel40 3 dni temu

14 kwiecień 2017 21:34

Na Wielkanoc jaja Monowskie.

Josephblt4 3 dni temu

15 kwiecień 2017 00:45

A co tam przecież to nie z mojej kieszeni .

Schift 2 dni temu

14 kwiecień 2017 19:11

Ujawnił kuchnię PiS-owską, kto faktycznie rządzi w tym kraju.

paskuś 2 dni temu

14 kwiecień 2017 18:42

Zaistniał... bo kto dotąd słyszał o niejakim Berczyńskim?

SoundFX 2 dni temu

14 kwiecień 2017 19:42

Berczynski wykonczyl Caracale a Macierewicz polska armie...

Zaloguj się aby oceniać

14 kwiecień 2017 13:35

Ciężka dola przed panią rzecznik teraz. Nie ma co zazdrościć roboty. No ale jej wypowiedź jest merytoryczna, sprawnie napisana i konkretna... jaka to miła odmiana od wypocin Miśka.