Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Biły i kopały gimnazjalistkę. Są wstępne wyniki kontroli

15 maj 2017 17:47
67 9
Biły i kopały gimnazjalistkę. Są wstępne wyniki kontroli

15.05 | Jeszcze kilka dni temu bezlitośnie okładały swoją rówieśniczkę, ale w sądzie płakały i przepraszały. Dwie gimnazjalistki z Gdańska decyzją sądu rodzinnego trafią do ośrodka wychowawczego. Ich trzecia koleżanka, również oskarżona w tej sprawie, dostała dozór kuratora.

15.05 | Jeszcze kilka dni temu bezlitośnie okładały swoją rówieśniczkę, ale w sądzie płakały i przepraszały. Dwie gimnazjalistki z Gdańska decyzją sądu rodzinnego trafią do ośrodka wychowawczego. Ich trzecia koleżanka, również oskarżona w tej sprawie, dostała dozór kuratora.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
AntyKonus 4 dni temu

16 maj 2017 14:47

Miejsce w WOT Antoniego maja już zapewnione .

colej 4 dni temu

16 maj 2017 14:03

patologia

Błądzącwemgle 4 dni temu

16 maj 2017 12:45

Religii jest już i tak za dużo. Etyka - taka z prawdziwego zdarzenia by się przydała, bo na religia niewiele daje,

majarama 4 dni temu

16 maj 2017 13:27

Błądzącwemgle -propozycja dołożenia lekcji religii w miejsce historii , etyki itd była ironią z mojej strony , myślałam , łatwą do odczytania .

Michałezjk 4 dni temu

16 maj 2017 08:21

z tyłu skuwa się morderców i ludzi niebezpiecznych. Małolatów nie można pętać z tyłu.

Zaloguj się aby oceniać

16 maj 2017 06:27

Nie dalej jak w lutym,w łodzi w szkole podstawowej miało miejsce podobne zdarzenie,może nie aż tak brutalne ale doszło do pobić okradanie,ucinanie włosów,zastraszanie i wiele innych czynności za które można by postawić zarzut prokuratorski. Oprawczynie mają 11 i 13 lat. Sprawę bada policja. Co na to szkoła? NIC,jak za PO - pod dywanik.

szaszapek 4 dni temu

16 maj 2017 06:25

A dlaczego ta dziewczyna została skuta z przodu ? Jakby uciekła, to znowu by media miały używanie. Policja w ogóle nie dba o swój image.

Zimnym okiem 4 dni temu

16 maj 2017 17:07

Chwila te dzieci nie są dziećmi szkoly!!! A może rodzice nie dopilnowali wychowania dzieci?????? Najlepiej oskarżyć szkołę....a może rodzice sa niewydolni i nie powinni mieć dzieci!!!

Zaloguj się aby oceniać

15 maj 2017 17:47

to wina rodziców niewątpliwie. Ale Panią Dyrektor bym zwolnił. Tak dla przykładu. Więcej czasu by poświęcały dzieciakom.