Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Od bohatera do oprawcy. Ciało 20-letniej Kai leżało w wersalce przez 12 dni. Artur W. usłyszał zarzuty

9 październik 2018 10:39
76 8
Od bohatera do oprawcy. Ciało 20-letniej Kai leżało w wersalce przez 12 dni. Artur W. usłyszał zarzuty

Zamordowana 20-latka poznała swojego przyszłego zabójcę na miesiąc przed jej zaginięciem. Artur W. uratował ją, kiedy została zaatakowana przez dwóch agresywnych mężczyzn. 20-letnia Kaja ze Zduńskiej Woli oraz mężczyzna, który jej pomógł, zamieszkali razem w Łodzi.

Niedługo później, bo 15 sierpnia 2017 roku, pomiędzy partnerami doszło do kłótni, w czasie której Artur W. udusił 20-letnią Kaję. Kiedy już nie żyła, mężczyzna skrępował ciało kobiety sznurem, założył torbę na jej głowę i owinął zwłoki kołdrą. Następnie włożył ciało do wersalki, na której postawił k...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
masakramasakra

9 październik 2018 10:44

niez³y zwyrol. do piachu z takim, szkoda powietrze marnowaæ.

potwoor2000

9 październik 2018 10:44

niemozliwe!!!! to nie byl zaden islamista?????

gg7887

9 październik 2018 10:43

Artur Walas tutaj pe³en pyszczek lodzpost.com/polishnews/artur-walas-kleibor-suspected-killer-20-year-old-woman-arrested-koszalin/

dziadekjam

9 październik 2018 10:42

"Wszystko wskazuje na to, ¿e podczas poszukiwañ dziewczyny Policja pope³ni³a wiele b³êdów, poniewa¿ pomimo kilku wizyt w mieszkaniu Artura W., funkcjonariusze nie znale¼li cia³a zamordowanej kobiety, które le¿a³o w wersalce przez 12 dni." =============================================== Mo¿e to nie b³êdy, a stan policjantów. Pewnie byli najEbani albo zasmarkani, bo jak inaczej mo¿na wyt³umaczyæ, ¿e nie czuli smrodu rozk³adaj±cych siê zw³ok...

Zaloguj siê Skomentuj

9 październik 2018 10:41

Aby oceniæ lub

przechrztaimason

9 październik 2018 10:40

"£obuz kocha najmocniej". Aha...

siekieraaxe

9 październik 2018 10:40

dobry ch³opok by³ ma³o pi³....

kamuimac

9 październik 2018 10:40

"Artur W. by³ wcze¶niej karany - w 2011 roku w Wielkiej Brytanii za gwa³t, a w 2015 roku w Niemczech za uszkodzenie cia³a." wiadomo brutal kocha najbardziej - polki ubóstwiaja takich gierojów.