Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

To nie był jeden raz. Kolejne nagranie gimnazjalistek bijących rówieśniczkę. "Na kolana!"

15 maj 2017 10:34
55 12
To nie był jeden raz. Kolejne nagranie gimnazjalistek bijących rówieśniczkę. "Na kolana!"

15.05 | Jeszcze kilka dni temu bezlitośnie okładały swoją rówieśniczkę, ale w sądzie płakały i przepraszały. Dwie gimnazjalistki z Gdańska decyzją sądu rodzinnego trafią do ośrodka wychowawczego. Ich trzecia koleżanka, również oskarżona w tej sprawie, dostała dozór kuratora.

15.05 | Jeszcze kilka dni temu bezlitośnie okładały swoją rówieśniczkę, ale w sądzie płakały i przepraszały. Dwie gimnazjalistki z Gdańska decyzją sądu rodzinnego trafią do ośrodka wychowawczego. Ich trzecia koleżanka, również oskarżona w tej sprawie, dostała dozór kuratora.

Przeczytaj także: "Narodowcy weszli do Powszechnego. Jedyny materiał z wnętrza teatru". Nagranie pojawiło się w sieci

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
faceroll 5 dni temu

15 maj 2017 18:12

Wyjdą jeszcze gorsze.

you 4 dni temu

15 maj 2017 19:57

Bojowki "patriotyczne" czekaja.

nanusiek 5 dni temu

15 maj 2017 16:26

Z patriotą nie mają nic wspólnego, Patriota walczy w obronie ojczyzny, wolności one tłuką się i wyzywają z powodu braku wychowania czytaj. wychowania bezstresowego a nie z powodu miłości do ojczyzny!

SurvivorMan 5 dni temu

15 maj 2017 15:49

To ie patriotki... To owoc Waszego bezstresowego wychowania na styl zachodni...

Schift 5 dni temu

15 maj 2017 15:09

może zabrać 500+ to roszice przejrzą na oczy

JackPlacki 5 dni temu

15 maj 2017 17:32

2 lata poprawczaka co najmniej.

szaszapek 5 dni temu

15 maj 2017 15:05

Ja myślę, że Ziobro się powinien nimi osobiście zająć.

Zaloguj się aby oceniać

15 maj 2017 14:47

Takie młode, a już "patriotki". Słuszną linie ma nasza władza.

zak963 4 dni temu

15 maj 2017 19:42

I pewnie obie mamusie i tatusiowie nadal będą wierzyć, że ich córunie takie kochane... Ach co ten świat zrobił z moim ,,dzieciątkiem kochanym,, może warto by się ocknąć?

mb5851 5 dni temu

15 maj 2017 14:39

"Za mało" religii w szkołach.

Kamilud6h 4 dni temu

16 maj 2017 10:55

Trzeba się cofnąć do samego rdzenia aby rozumieć takie zachowania, przedewszystkim w 99% domów dzieci nie są szanowane, uczy się ich, że wygrywa przemoc i autorytet, matka ma władze, więc może rządzić dzieckiem. Dziecko ktore się bawi, poznaje świat jest ganione za swoje zachowanie, uczy się je, że musi spełniach oczekiwania innych