Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Dwaj byli premierzy nie zostawili suchej nitki na Glapińskim. "Okazał się absolutnym dzbanem"

10 styczeń 2019 21:05
249 13

W "Kropce nad i" w TVN24, obydwaj podnosili przede wszystkim powagę, z jaką trzeba potraktować słowa Glapińskiego ze środowej konferencji. Prezes NBP powiedział, że były szef KNF Marek Ch. "wyjdzie niedługo, w tym miesiącu z aresztu".

- Skąd dostęp prezesa NBP do takiej wiedzy tajemnej? Gdzie jest to źródło pozyskiwania tej wiedzy? - ironizował Miller, dodając przy tym, że "prokuratura nie podlega na razie prezesowi NBP". - Tu się mnożą rozmaite wątki, które jeżą włosy na głowie - skwitował.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
alexander59

10 styczeń 2019 21:10

Afera Art.B to afera PC ( Porozumienie Centrum)., KNF to afera PiS. Glapiñski to "³±cznik" finansowy tego wszystkiego. O czym tu mówiæ!!!

labeo

10 styczeń 2019 21:09

Ujawnia siê "uk³ad", który Kaczyñski tropi od lat.

urian

10 styczeń 2019 21:09

Pocz±tkowo PiS atakowa³ Glapiñskiego, odwa¿ny by³ nawet Gowin. Ale Glapiñski wkur..³ siê, pojecha³ do Kaczora i pokaza³ im wszystkim gdzie jest ich miejsce w szeregu, tak¿e Kaczyñskiemu. Jackowski zamilk³, Mazurek odtr±bi³a odwrót, a Gowin wobec publicznego spoliczkowania go i naplucia mu prosto w twarz jedyne na co mu wystarczy³o odwagi to cichuteñki wpis na TT " bezwstyd". I tak na wszelki wypadek, ¿eby nie wiadomo by³o o kogo mu chodzi. Straszny to tchórz ! Trzyma Glapiñski za gardziel prezesa, ¿e mu nie fiknie nawet na centymetr.

ochujek

10 styczeń 2019 21:09

Mafia bolszewicka chroni swego skarbnika i jego dwór.

ggchmiel

10 styczeń 2019 21:08

Znalezione: „Spotyka siê dwóch prezesów Banków Centralnych. -S³ysza³em, ¿e masz now± asystentkê? Jak sobie radzi? -Wiesz, jako fachowiec to dupa, ale jako dupa to fachowiec!”

krzywelustro

10 styczeń 2019 21:08

No i coraz wyra¼niej krystalizuje siê GTW (Grupa Trzymaj±ca W³adzê). Macierewicz, Ziobro i Glapiñski musz± mieæ niez³e haki na kurdupla.

cezar85

10 styczeń 2019 21:07

jeszcze prezes, czy ju¿ alfons?

wujekdolf

10 styczeń 2019 21:06

dzban nie dzban ale dwie lafiryndy do "robienia kawy" ma XD

bknbkn

10 styczeń 2019 21:06

ratunkuuu... ¿urnali¶ci bijOM i obczerniajOM matki

Zaloguj siê Skomentuj

10 styczeń 2019 21:06

Aby oceniæ lub

kluska11

10 styczeń 2019 21:05

Glapa może i dzban Ale Kaziowi to naprawdę nic nie brakuje

Oceniono 4 razy

10 styczeń 2019 21:05

Dwa autorytety Agory, dały głos... Aj, waj!

ggchmiel

10 styczeń 2019 21:05

Gdzieś znalazłem: „Spotyka się dwóch prezesów Banków Centralnych. -Słyszałem, że masz nową asystentkę? Jak sobie radzi? -Wiesz, jako fachowiec to dupa, ale jako dupa to fachowiec!”