Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"Cała sprawa ma charakter wybitnie polityczny". Osiem godzin przesłuchania Tuska

19 kwiecień 2017 18:52
243 11
"Cała sprawa ma charakter wybitnie polityczny". Osiem godzin przesłuchania Tuska

Ponad osiem godzin spędził Donald Tusk w warszawskiej prokuraturze. Zgromadzeni przed budynkiem demonstrujący skandowali "Donald Tusk". - Cała sprawa ma charakter wybitnie polityczny - oświadczył szef Rady Europejskiej po wyjściu z przesłuchania.

Kiedy Tusk wyszedł z prokuratury o godzinie 20.20, zgromadzeni przed budynkiem ludzie odśpiewali "Sto lat", a potem skandowali "Donald Tusk".

Również obejrzeć: Tusk „lokajem” Junckera? Internauci kpią z sytuacji z udziałem szefów RE i KE [+VIDEO/+FOTO]

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
Lucluc 3 dni temu

20 kwiecień 2017 12:23

Hipokryzja PO! Dziś domagają się referendum szkolnego, w 2013 bez sentymentów odrzucili wniosek o referendum ws. 6-latków

nero21 2 dni temu

20 kwiecień 2017 07:43

TUSK Z NAMI czyli polityczne TSUNAMI

jawotr 20 godzin temu

20 kwiecień 2017 14:48

Zdrady państwa przez Pis, ma się rozumieć. Pisz pełnymi zdaniami bo nie wszyscy zrozumieją.

Zaloguj się aby oceniać

20 kwiecień 2017 06:27

Jarosław kazał swego rywala wziąć głodem..kpina !

kayy2 2 dni temu

20 kwiecień 2017 00:23

PIS nie myśli i sie nie zorientuje...ale sie msci bezmyslnie...

MarianJK 2 dni temu

20 kwiecień 2017 07:31

Polską rządziła mafia KGB a teraz jaka mafia rządzi?

pytajacy 2 dni temu

20 kwiecień 2017 00:20

Pan dzwoniący ze Szwecji szkła kontaktowego podał pytanie, które sformułowała wolna prasa światowa: dlaczego odpowiedź na pytanie, czy Tusk wiedział, czy nie trwała 8 godzin? Nie polityczne? Wątpię,, PiS jest nastawione na grillowanie Tuska.

Angry bull 2 dni temu

20 kwiecień 2017 06:57

Masz na myśli starszych ludzi z wizerunkiem Tuska na czerwonym tle?.

Januszz4 2 dni temu

19 kwiecień 2017 23:04

Ciekawe, czy ci prokuratorzy tez siedzieli od godz. 12,00 do 20,00 tylko o wodzie, herbacie i kawie. Nie mogli zrobić krótkiej przerwy na jakiś lunch.

znajduch84 2 dni temu

19 kwiecień 2017 20:57

Zostań z nami mistrzu

Zaloguj się aby oceniać

19 kwiecień 2017 18:53

Wreszcie Człowiek nie ziejący nienawiścią i razem z narodem,bez limuzyn,płotów i kordonów policji.