Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Cały świat powinien obejrzeć "Smoleńsk". MSZ rozesłało instrukcje do polskich ambasad

13 luty 2018 06:01
55 8

Najbliższa rocznica katastrofy smoleńskiej będzie obchodzona w wyjątkowy sposób. W Polsce ma zostać odsłonięty pomnik na pl. Piłsudskiego, którego budowa już ruszyła. Do obchodów przygotowują się także nasze ambasady. Właśnie dostały z MSZ instrukcje, jak powinny informować świat o tym, co wydarzyło się w Smoleńsku.

Jak informuje "Rzeczpospolita" do polskich placówek dyplomatycznych trafiła instrukcja, w której resort spraw zagranicznych sugeruje, by w trakcie obchodów rocznicy katastrofy na całym świecie m.in. wyświetlić dwa filmy. Chodzi o dokument „W imię honoru" Anity Gargas z 2016 r. oraz fabularny film „S...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 31 razy

13 luty 2018 06:09

San Escobar ma z tej okazji trzydniowe święto narodowe....

Stan Majewski

13 luty 2018 06:08

Masakra !!!! Polacy czy wy nie widzicie co sie robi ? To moze w Grajdole Gornym moze dzialac, ale NIE NA SWIECIE ! Wygladamy na wariatow, rasistow i chamow (Riczard jest klasycznym przykladem chama). Boze wstyd !!!

Oceniono 36 razy

13 luty 2018 06:06

Caly swiat ma w du..ie Smolensk, Kaczynskiego i generalnie polski debilizm.

Waldemar Krajewski

13 luty 2018 06:05

To tak jakby 4 lipca Amerykanie nakazali wyświetlać gwiezdne wojny. Gatunek ten sam..

wranek

13 luty 2018 06:04

Cały swiat powinien: 1. obejrzeć smoleńsk 2. oglądać miesięcznice 3. oglądać postępy w budowie pomnika

Oceniono 33 razy

13 luty 2018 06:03

"bezkosztowne" to, towarzysze z picu, w waszym wydaniu nie jest nic. wręcz przeciwnie - doicie bez umiaru.

fakiba

13 luty 2018 06:02

Cały świat obejrzy i skina ze śmichu , takiej szmiry jeszcze nie widzieli

glencok

13 luty 2018 06:01

Wyborcy pisu dziękujemy za zeszmacenie Polski na arenie międzynarodowej. a co do tych dwóch chłamów które Jarek każe puszczać na całym świecie, to jedno jest pocieszające - dużo więcej ludzi na świecie i w Polsce obejrzało "Śmierć prezydenta" w National Geographic w cyklu" katastrofy lotnicze". Tam są pokazane dokładnie przyczyny wypadku w oparciu o badania fachowców z komisji Millera, a nie wymysły nieudaczników z podkomisji antka.