Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Caritas publikuje oświadczenie w dniu konwencji PiS. "Na konto wpływają pierwsze darowizny"

15 kwiecień 2018 06:53
72 8

"Informujemy, że na konto Caritas Polska wpływają pierwsze darowizny od członków rządu Rzeczpospolitej Polskiej. Wszystkie środki zostaną przekazane na programy 'Tornister Pełen Uśmiechów' oraz 'Skrzydła'" - poinformowała organizacja na Twitterze w sobotę wieczorem. Mowa o nagrodach finansowych, które ministrowie zgodnie z zapowiedzią prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego mieli oddać Caritasowi.

- Będą zwrócone nagrody, choć być może przyjmiemy nieco inną formułę: nie co do zwrotu, tylko do celów tego zwrotu - mówił Kaczyński.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 15 razy

15 kwiecień 2018 06:58

to są pieniądze ukrodzione podatnikowi! klechy piorą brudne pieniądze!

fakiba

15 kwiecień 2018 06:57

Pierwsze i ostanie , prezio raczył was wy...ć

jxl82

15 kwiecień 2018 06:55

"Informujemy, że na konto Caritas Polska wpływają pierwsze darowizny od członków rządu Rzeczpospolitej Polskiej." To nie są darowizny tylko zagarnięte chciwie pieniądze Polaków, przekazywane Kościołowi jako ukryta forma łapówki. Czy kościół niczym Bank Watykański będzie organizował pranie brudnych pieniędzy na kampanię PIS?

Oceniono 5 razy

15 kwiecień 2018 06:55

ZŁODZIEJE!

Oceniono 10 razy

15 kwiecień 2018 06:55

Już nie ma problemu z dobrowolnością? Złodzieje. Ale spoko. Teraz każdy księgowy (czy inny pracownik, ale księowy najszybciej) może zacząć okradać pracodawcę. Jak się nie wyda - drobiazg. A jak się wyda - na Caritas. I oczekuję, że w takim przypadku nie będzie żadnego postępowania i sądu.

Oceniono 6 razy

15 kwiecień 2018 06:55

Pisuary to jednak debile. Co niedointernowana dziewica na nich ma, że się na to godzą? Dostali te pieiąze z listy płac, mocą czyjejś decyzji. To ten, kto podjął tę decyzję powinien CAŁOŚĆ zwrócić do BUDŻETU. A te głupki lecą i wpłacają...

Oceniono 9 razy

15 kwiecień 2018 06:54

Okradli Polki i Polaków, a oddają watykańskiej mafii.

wujojano

15 kwiecień 2018 06:53

W zeszłą niedzielę była w kościołach zbiórka na "Caritas". Nie dałem ani grosza. "Odebrali już swoją zapłatę".