Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

CBA zatrzymało w Warszawie 5 osób. Wśród nich urzędnik stołecznego ratusza

28 maj 2018 08:36
75 15
CBA zatrzymało w Warszawie 5 osób. Wśród nich urzędnik stołecznego ratusza

Według informacji RMF FM, w śledztwie CBA pod lupę wzięto przetargi m.in. na administrowanie urządzeń dźwigowych w tunelu trasy W-Z w Warszawie i budowy dźwigu dla osób niepełnosprawnych w Ząbkach.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w tej sprawie pięć osób, w tym urzędnika warszawskiego ratusza i szefa przychodni w Ząbkach. Funkcjonariusze publiczni usłyszeli - na razie - zarzuty przekroczenia uprawnień w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Śledczy badają, czy doszło do korupcji.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
mam45

28 maj 2018 08:40

....usłyszeli - na razie - zarzuty przekroczenia uprawnień..które trzeba zbadać dopiero!

wagadudu

28 maj 2018 08:40

Co za afera! A jak tam się ma spółka Srebrna i okradzione SKOK-i?

calmy

28 maj 2018 08:40

"Śledczy badają, czy doszło do korupcji." To jednak inaczej niż u ludów cywilizowanych. Tam się wpierw bada, a potem zatrzymuje z udziałem mediów. Bo tak to można każdego wykończyć przy poklasku tępej gawiedzi kochającej igrzyska.

acototak

28 maj 2018 08:39

Sondaże lecą, trzeba kogoś aresztować. Skazali już jakiegoś "aferzystę"?

gromek1

28 maj 2018 08:39

zatrzymali z hukiem wypuszczą po cichu

hotin

28 maj 2018 08:38

POlityczne zatrzymanie!

Oceniono 2 razy

28 maj 2018 08:38

To są zatrzymania na potrzeby propagandy ku...zji. Cztery kamery, pięć rachoni i wieczorkiem towarzyszka Holecka i towarzysz Ziemię, pięknie suwerenowi wytłumaczą i opowiedzą o "kolejnej, Wielkiej aferze PO w Warszawie" Towarzysze, zbrojne telewizyjne ramię pissu, do boju-kłamać, szkalować, opluwać!

known2own

28 maj 2018 08:38

To moze wcale nie jest tak zle z t± korupcj±? Id± wybory, a jedyne na co wpadli, to winda dla niepe³nosprawnych w Z±bkach. To nawet mi³e zaskoczenie.

acototak

28 maj 2018 08:38

Sonda¿e lec±, trzeba kogo¶ aresztowaæ. Skazali ju¿ jakiego¶ "aferzystê"?

gromek1

28 maj 2018 08:38

zatrzymali z hukiem wypuszcz± po cichu

Oceniono 3 razy

28 maj 2018 08:37

Oj będzie masakra po zmianie rządu-3/4 CBA z zarzutami "przekroczenia uprawnień". Kto spełnia polityczne polecenia ten musi liczyć się z konsekwencjami karnym.

calmy

28 maj 2018 08:37

"¦ledczy badaj±, czy dosz³o do korupcji." To jednak inaczej ni¿ u ludów cywilizowanych. Tam siê wpierw bada, a potem zatrzymuje z udzia³em mediów. Bo tak to mo¿na ka¿dego wykoñczyæ przy poklasku têpej gawiedzi kochaj±cej igrzyska.

antropoid

28 maj 2018 08:37

Kolejny SKOK na w³adzê - ratusza w W-wie bandziory z PC jeszcze nie maj±.

warszawa1967

28 maj 2018 08:37

To s± zatrzymania na potrzeby propagandy ku...zji. Cztery kamery, piêæ rachoni i wieczorkiem towarzyszka Holecka i towarzysz Ziemiê, piêknie suwerenowi wyt³umacz± i opowiedz± o "kolejnej, Wielkiej aferze PO w Warszawie" Towarzysze, zbrojne telewizyjne ramiê pissu, do boju-k³amaæ, szkalowaæ, opluwaæ!

Zaloguj siê Skomentuj

28 maj 2018 08:37

Aby oceniæ lub