Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Debata warszawska. Grupy zwolenników Jakiego i Trzaskowskiego przekrzykują się przed siedzibą TVP

12 październik 2018 18:20
102 7
Debata warszawska. Grupy zwolenników Jakiego i Trzaskowskiego przekrzykują się przed siedzibą TVP

Debata kandydatów na prezydenta Warszawy w budynku TVP przy ul. Woronicza jeszcze się nie zaczęła, a na zewnątrz już zgromadzili się zwolennicy Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego.

Słychać krzyki "Jaki wstyd!" i "Warszawa wolna od dobrej zmiany!", zwolennicy Trzaskowskiego przynieśli też egzemplarze Konstytucji. Z drugiej strony było słychać skandowanie "Platforma - złodzieje!".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
krynolinka

10 grudzień 2018 20:40

Pierwsze pytanie od szczujni : Podsumowanie prezydentury ustêpuj±cej prezydent. Czyli 13:1 £ajdactwo na ca³ego i kij mnie obchodzi kto przy pi±tku sobie drina waln±³.

andrzejkot79

10 grudzień 2018 21:59

Warszawiacy - pamiêtajcie, ¿e Wasz udzia³ w wyborach zadecyduje o tym, czy bêdziecie mieli pomniki Kaczyñskiego na ka¿dym rogu. Od Was to teraz zale¿y

Popijajac Piwo

10 grudzień 2018 20:39

Miejsce Jakiego jest w Opolu. A dok³adnie w Strzelcach Opolskich...

pysio62

10 grudzień 2018 20:27

PIS i PIS-opodobni przy pomocy TVP i internetowych troli prowadaza bardzo agresywna i zlgana kampanie przeciwko Trzaskowskiemu, i jeszcze na dodatek zwoza autokarami "warszawiakow" z prowincji ktorzy dopisuja sie spisu wyborcow w Warszawie. To wszystko jednak Jakiemu nie pomoze, i Trzaskowski wygra w Warszawie, jesli oczywiscie PIS nie zorganizuje jakiegos "cudu" nad urna przy liczeniu glosow.

mrkazzz

12 październik 2018 18:21

POlegiscie ! tyle w temacie . Zwolennicy Rawcia glosniejsi ! .... Ja pier....... !

Zaloguj siê Skomentuj

10 grudzień 2018 20:40

Aby oceniæ lub

poppers68

12 październik 2018 18:21

Czytam posty pod tym w±tkiem. S³uchajcie - chcecie w³asnego Janowa Podlaskiego w Warszawie? NO TO WIECIE NA KOGO G£OSOWAÆ,PRAWDA?