Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Deputowany Jednej Rosji nazwał Sikorskiego "polską prostytutką". Dostało się też Polsce

13 marzec 2018 13:55
82 9
Deputowany Jednej Rosji nazwał Sikorskiego "polską prostytutką". Dostało się też Polsce

Oprócz Radosława Sikorskiego gościem BBC Radio 4 był Witalij Milonow. Deputowany Jednej Rosji powiedział, że sugerowanie rosyjskiej odpowiedzialności to "fake news". Na tym nie poprzestał: podkreślił, że za próbą zabójstwa stoją Brytyjczycy, a premier Theresę May porównał do Hitlera.

Były szef polskiej dyplomacji zarzucił mu, że nie jest prawdziwym posłem, bo w Rosji nie ma demokratycznych wyborów.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
Oceniono 5 razy

13 marzec 2018 14:02

Ruski ma racje. Wyjatkowa szuja z Sikorskiego.

acototak

13 marzec 2018 14:01

To teraz przedstawiciele naszej waadzy ludowej chyba poprą Rosjanina.

remo29

13 marzec 2018 14:00

> nie potrzebujemy żadnych komentarzy na temat naszych wyborów ze strony Polski, ani innych małych państw Małych państw? Małych? Czy to nie jest atak na wielką Polskę? Co na to MSZ? Co na to rzecznik PiS? Co na to premier? Panie Tarczyński, pobudka, temat jest, trzeba ruskiego wyzwać na solo!

Oceniono 9 razy

13 marzec 2018 13:59

Powiedział prawdę o Polsce.

Oceniono 2 razy

13 marzec 2018 13:58

Europa wie, ze nasi Drodzy Bracia Rosjanie maja bardzo soczysty, kwiecisty, potoczysty i czesto ostry jezyk gdzie takie okreslenia jak ,, polska prostytutka,, to nic az tak szczegolnego. Tu warto zauwazyc, ze zastosowanie tych slow bylo,, strazalem w dziesiatke bo na dobra sparwa nie dosc, ze diagnozuje to i wyjasnia wszystko co mozna miec do przekazania,, akurat w tym themacie,,.

Alejaja Izbak

13 marzec 2018 13:58

BUAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAA! Sikorski dostal fpysk za klamanie. I tak powinno byc za karzde klamstwo - fpysk ! BUAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAHAHAHAHAH!

jxl82

13 marzec 2018 13:58

Dziwne, nigdy swoich szczekaczy Putin nie szczuje na Pis.

krynolinka

13 marzec 2018 13:57

Te Milionow..od*pie...się od naszych prostytutek..Raz i na zawsze.

viaar

13 marzec 2018 13:56

I tak był dla Zdradka Sikorskiego łagodny