Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Donald Tusk kończy 60 lat. Ale polski polityczny gracz wagi ciężkiej wciąż gra swój mecz

21 kwiecień 2017 07:56
61 12

19 kwietnia 2017 roku. Na warszawskim Dworcu Centralnym - to nie przypadek - ze składu Pendolino - to nie przypadek - wysiada Donald Tusk. Wita go tłum - to też nie przypadek, tłum nie jest spontaniczny, tylko zorganizowany. Tusk pieszo rusza do prokuratury, odprowadzany, jakby szedł na wojnę. Z PiS. Wielu chciałoby, żeby im już tę wojnę wytoczył. Tylko czy on sam tego chce? Czy człowiek, który zaczynał w krajowej lidze politycznej od poziomu trampkarza i długo pętał się w niższych klasach rozgrywkowych, za to później przeszedł do ligi europejskiej, wróci jeszcze szczebel niżej - do polskiej ekstraklasy?

Donald Tusk na początku lat 90., po założeniu PO i z Barackiem Obamą (fot. Kuba Atys/Sławomir Kamiński/AG)

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
Oceniono 87 razy

21 kwiecień 2017 07:58

Pan premier Tusk jest normalnym człowiekiem, a to już wieli atut zważywszy, że szaleńców ci u nas dostatek. Szalone twarze polityków, powykrzywiane z nienawiści twarze krzyczące o gorszym sorcie i inne straszne rzeczy o ludziach... brrrr. Horror !!!!. W kontraście normalny człowiek, normalna twarz człowieka. NORMALNOŚĆ.

qnqn

21 kwiecień 2017 07:58

Wszystkiego najlepszego Donek. Sto lat.

laerke

21 kwiecień 2017 07:57

Wspanialy czlowiek, polityk, ojciec rodziny, Polak, Europejczyk! Maz stanu z prawdziwego zdarzenia. Czekamy na Pana powrot z utesknieniem. Sto lat, panie Premierze, sto lat, panie prezydencie Europy!

snooka

21 kwiecień 2017 07:57

Od malowania kominów do przynoszenia kapci Makreli ...

clamcay

21 kwiecień 2017 07:57

łubudubu.... no ale brakuje mi foto z Angelą i gumową rękawiczką :)

gzymek12

21 kwiecień 2017 07:57

ten nieudacznik to taki śmierdzący bobek, który wyskoczył z merklowego odbytu a wszyscy merklodupolizy zachwycają się zapachem tego wypierdzianego bobka ===============================================================================

takinikt

21 kwiecień 2017 07:57

Uwielbiam Tuska i szanuję go za to, że pokazał, że można - można z zabitej dechami Polski wejść na szczyty Europy. Mówcie, co chcecie, ale to on sprawił, że PL, ledwie po kilku latach członkostwa w UE, nagle zajęła niezwykle wysoką pozycję w Unii i gdyby nie pisowski epizod destrukcyjny, to PL dziś byłaby jednym z kilku najważniejszych krajów Unii - nasz głos byłby tak samo ważny, jak Niemiec, czy Francji - byliśmy w najwęższym gronie decyzyjnym i wtedy zdarzył się pis.... Żeby nie było zbyt pięknie, krytyka: - błędem największym było przyzwolenie na rozwój religii smoleńskiej - ja bym za każde słowo o zamachu ciągnął do sądu - każdego, bez wyjątku - romans z KK - sorry, ale KK to jest siła, która ciągnie ten kraj w dół, bardzo nierozsądnie jest lokować tam swój kapitał - mamy XXI wiek i za moment, nikt nie będzie chodził do kościoła, tak jak na Zachodzie; - jeden mały zasiłek socjalny powstrzymałby pis przed dojściem do władzy... - namaszczenie Ewy Kopacz na swojego następcę - błąd kardynalny, powinna to być Kidawa-Błońska - niesprywatyzowanie górnictwa - Kopacz miała szansę załatwić tę sprawę, ale była za miękka... - za długie śledztwo smoleńskie i prace komisji Millera - to powinno być załatwione w mniej niż rok... Poza tym, Panie Donaldzie - moje uznanie, za niezwykłą pracę, na rzecz polskiej racji stanu, budowanie demokracji i rozwój gospodarki. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia i siły do walki o stołek prezydencki :-)

Oceniono 66 razy

21 kwiecień 2017 07:57

Zastanawiająca jest liczba PiSowych psów gończych, które rzuciły się do komentarzy o tak wczesnej porze. Nie pracujecie? Czy przeglądacie prasę w pracy? A może taka właśnie wasza praca?

chopinn

21 kwiecień 2017 07:57

Wszystkiego nalpeszego z okazji urodzin. Dziekujemy za ciezka prace na rzecz Polski i prosimy o wiecej! O PiS prosze sie nie martwic, przegonimy tych smutnych i klamliwych gnojkow juz wkrotce.

Jaroslaw Kopczynski

21 kwiecień 2017 07:56

Ta trumna przed którą tusk klęczy zawiera 2 głowy, 3 nogi i 4 miednice? Oby niebo istniało, bo istniałoby i piekło.

stalowykij

21 kwiecień 2017 07:56

Nawet w tym wieku, można się czegoś nauczyć by skuteczniej uprawiać zawód który się wykonuje, za to szanuję Tuska, KONSEKWENCJA. Kaczyński to analfabeta, jest jak średniowieczny chłop który nie znał łaciny, dlatego permanentnie kisi ogóra na Nowogrodzkiej.

Oceniono 59 razy

21 kwiecień 2017 07:56

Rozpaczliwy skowyt PiSich trolli muzyką dla mych uszu :-)