Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Donald Tusk o otruciu Siergieja Skripala: brutalny atak. Wskazuje możliwych winnych

14 marzec 2018 11:57
76 8

Donald Tusk napisał na Twitterze o "pełnej solidarności z premier Theresą May w obliczu brutalnego ataku inspirowanego najprawdopodobniej przez Moskwę".

Szef Rady Europejskiej dodał, że jest gotowy poddać ten temat pod obrady Rady Europejskiej. Wcześniej o konieczności rozmowy w gronie europejskich liderów pisał Guy Verhofstadt, lider liberałów w Parlamencie Europejskim.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 1 raz

14 marzec 2018 12:01

Ruskie i pisowskie trolle zaraz będą ujadać na Tuska. Sami się przekonacie.

racetam

14 marzec 2018 12:01

jak to panstw zależnych od stanów. My wstaliśmy z kolan! nie jesteśmy od nikogo zależni! nie potrzebujemy przyjaciół ani sprzymierzeńców! już nigdy nie będziemy czyimiś protegusami!

remo29

14 marzec 2018 12:00

Słowo "Tusk" przyciąga trolli jak g... muchy.

jac ben

14 marzec 2018 12:00

Proponowałbym śledczym ustalić najpierw, czy przypadkiem nie był widziany w tamtym czasie taki mały osobnik ze śmieszną bródką i rozbieganymi oczkami, i czy nie wypadło mu coś z kieszeni...

vito14

14 marzec 2018 11:59

Szczerze wątpię, że to zrobili na zlecenie Moskwy, która sama im tego szpiega wydała. Zabijając typowo Radzieckim (z czasów ZSRR) środkiem nijako zostawili wizytówkę. Pytanie czy służby Rosji zabijając kogokolwiek chciały by pozostawić taką wizytówkę czy może by sfingowano np. wypadek samochodowy???? A może komuś zależało, aby właśnie tak wyglądało, aby skonfliktować Zachód z Rosją np. Ukraina której wysoce było by to na rękę bo tym samym Zachód zaangażował by się w ich konflikt a przecież służby ukraińskie również miały dostęp do specyfiku którym go otruto.

def11

14 marzec 2018 11:59

"Władze Kremla twierdzą, że nie mają nic wspólnego z otruciem Rosjan... W każdym sklepie z bojowymi środkami ... PS. I Polska nie broni swojego byłego ministra spraw zagranicznych i marszałka sejmu !? Brak reakcji to zgoda na szarganie wizerunku Polski

kayll

14 marzec 2018 11:58

tymczasem w sercu unii w Lukseburgu tysiace ruskich biznesow i ruskie biliony na kontach luksemburskich.

tokis

14 marzec 2018 11:57

Co by Tusk nie powiedział to źle. Jakby powiedzial że to nie Moskwa - agent Moskwy. Mowi że to Moskwa - dziwka polityczna. Zdecydujcie się hejterzy