Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Duda podpisał, ale rodzice z Sejmu nie wyjdą. "To nie są nasze postulaty"

14 maj 2018 17:51
78 12

Nowelizacja ustawy o rencie socjalnej zakłada podwyższenie świadczenia do stu procent kwoty najniższej renty z tytułu niezdolności do pracy.

Nowelizacja wejdzie w życie od 1 września, z wyrównaniem od czerwca. Zakłada ona wzrost z 865 do niemal 1030 złotych brutto miesięcznie renty socjalnej. Zmiany spowodują dodatkowe obciążenie budżetu kwotą około 540 milionów złotych w skali roku.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
mitoogorkach

14 maj 2018 17:55

No to juz wiadomo, ze rodzice osob niepelnosprawnych na dzicz wiecej glosowac nie beda. Kto nastepny ?

yan57

14 maj 2018 17:55

jak nie wasza postulaty jak wasze już sami się pogubiliście i nie wiecie po co tam siedzicie

Oceniono 1 raz

14 maj 2018 17:55

ja też siedzę , na koszt społeczeństwa -------------------------------------------------- zresztą, zawsze na ich koszt

threemen

14 maj 2018 17:54

A facetka na stanowisku wicepremiera ds. spolecznych w sprawach spolecznych nie robi nic tylko jezdzi po kraju i za publiczne pieniadze robi kampanie wyborcza PiSu. Pensja wicepremiera jej sie po prostu nalezy. Stanowisko fikcyjne, a kasiora leci.

Oceniono 6 razy

14 maj 2018 17:54

Ciekawe, kiedy się zorientują, że są cynicznie wykorzystywani przez PO i jej przystawki...

endrju1521

14 maj 2018 17:53

Rz±dz±cy faszy¶ci jaja sobie robi± z niepe³nosprawnych !! ! ! ! ! To ¶wiadectwo arogancji i zgnilizny moralnej, do jakiej doszli zion±cy katolicyzmem i ewangeli± nasi okupanci !

Oceniono 2 razy

14 maj 2018 17:53

Rządzący faszyści jaja sobie robią z niepełnosprawnych !! ! ! ! ! To świadectwo arogancji i zgnilizny moralnej, do jakiej doszli zionący katolicyzmem i ewangelią nasi okupanci !

jurek4491

14 maj 2018 17:52

Protestuj±cy jeste¶my z wami , nie odpuszczajcie PiS dzielcom - bud¿et pêka w szwach .

Zaloguj siê Skomentuj

14 maj 2018 17:52

Aby oceniæ lub

niko8472

14 maj 2018 17:52

Hej, jak to? Pisowski rzad zawarl porozumienie z pisowska asystentka, ups, tylko zblizona bo od papy pisowskiego premiera ktory inna partyjka zarzadza, pisowska pacynka podpisala a ci dalej niezadowoleni, jak tak mozna?

czechy11

14 maj 2018 17:51

Ustawa oszustwo mia³a wmówiæ ludziom Jski dobry jest PiS. W rzeczywisto¶ci jest jednym wielkim oszudywem bez ¿adnej analizy finansowej czyli gruszkami na wierzbie. Na szczê¶cie ludzie UE ju¿ wiedza ze PiS jest k³amstwami wybrukowane.

prokuraturarejonowa

14 maj 2018 17:51

A po co rodzice maja zwijaæ protest? Jeszcze miesi±c i bêdzie po PiS. Dok³adnie tal jak w 2007 roku.