Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"Dwórka" Glapińskiego zarabia więcej niż Putin i Macron? Morawiecki daleko za dyrektorką z NBP

6 styczeń 2019 08:21
193 14

Wszystko wskazuje na to, że zarobki w Narodowym Banku Polskim mogą być wyższe od zarobków niektórych głów państw.

W grudniu "Gazeta Wyborcza" informowała, że dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP Martyna Wojciechowska może zarabiać nawet 65 tys. zł miesięcznie (wraz z premiami i bonusami). Portal OKO.press ustalił, że dodatkowo Martyna Wojciechowska może otrzymywać ok. 11-12 tys. zł za zasiadanie w r...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
mederith

6 styczeń 2019 08:25

Na sto procent gruby posuwa dwie blond- blachary, dlatego tak dobrze zarabiaja.

Oceniono 29 razy

6 styczeń 2019 08:24

Pani Wojciechowska zanim trafiła do NBP pracowała jako przedszkolanka w przedszkolach Niebieskie Migdały i Konfacela oraz w firmie reklamowej. Misia Bela Konfacela! Taka Wolska.

Oceniono 32 razy

6 styczeń 2019 08:24

Najwyraźniej usługi jakie ta pani wykonuje są tyle warte. Szkoda tylko ze z naszych pieniędzy płacone.

Oceniono 20 razy

6 styczeń 2019 08:24

Jak to w zyciu trzeba wiedziec ,komu dawac ....?

Oceniono 21 razy

6 styczeń 2019 08:24

Psiaczki, pamiętacie takie hasełko: "Wystarczy nie kraść!'' ? ...chyba nie wystarczy :(

Oceniono 33 razy

6 styczeń 2019 08:23

Taniej by wyszło gdyby po prostu zamawiał sobie prostytutki na godziny a nie tak jak tę, na pełen etat. Przecież taki stary gruby dziad niewiele może jeśli chodzi o dymanie.

hikuj13

6 styczeń 2019 08:23

rabuj± skur...ny Polskê na naszych oczach

frodozbagien

6 styczeń 2019 08:23

Psiaczki, pamiêtacie takie hase³ko: "Wystarczy nie kra¶æ!'' ? ...chyba nie wystarczy :(

Zaloguj siê Skomentuj

6 styczeń 2019 08:23

Aby oceniæ lub

miastomakow

6 styczeń 2019 08:23

Taniej by wysz³o gdyby po prostu zamawia³ sobie prostytutki na godziny a nie tak jak tê, na pe³en etat. Przecie¿ taki stary gruby dziad niewiele mo¿e je¶li chodzi o dymanie.

Krzys krzys

6 styczeń 2019 08:22

Najdroższe. LODY w Europie ?

Krzys krzys

6 styczeń 2019 08:22

Najdro¿sze. LODY w Europie ??

Oceniono 23 razy

6 styczeń 2019 08:21

Jak to było? "Wystarczy nie kraść..." :D

szabepio

6 styczeń 2019 08:21

Pis bedzie siedzia³! Takiego zlodziejstwa, burdelu, lamania konstytucji Polacy nie odpuszcz±!