Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Dzień Ojca 2018. Kancelaria prezydenta przypomina o "6 ojcach niepodległości"

23 czerwiec 2018 15:27
82 11
Dzień Ojca 2018. Kancelaria prezydenta przypomina o "6 ojcach niepodległości"

Dzień Ojca, obchodzony w Polsce od 1965 roku, honoruje i zarazem podkreśla rolę ojca w wychowaniu dziecka. Życzenia z okazji Dnia Ojca 2018 złożyła Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.

"Wszystkim Ojcom, zarówno tych małych, jak i dorosłych już dzieci, życzymy bliskich więzi opartych na miłości i szacunku oraz wielu sił w pokonywaniu codziennych trudności wspólnie z najbliższymi" - napisała na Twitterze kancelaria. W związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przypomniała te...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
ggchmiel

23 czerwiec 2018 15:30

A Lech i Jaros³aw Kaczyñscy gdzie? Gdyby nie oni to Pi³sudski nigdy by z Oleandrów nie wymaszerowa³...

jakub13579

23 czerwiec 2018 15:30

A ojca derektora to psia krew nie liczo ?!

calmy

23 czerwiec 2018 15:29

Ciekawe zestawienie. Agent Ochrany, pose³ do Dumy i naziol w towarzystwie dwóch napadaj±cych na banki, którzy potem siê pok³ócili. Jeden zgorzknia³ i zwalcza³ drugiego. Pierwszy wsadzi³ do obozu trzeciego i czwartego. Za pogl±dy. Pozostaje pianista. Okrzykniêty wpierw ojcem narodu, a potem zdrajc± (w obu przypadkach bezpodstawnie). Ciekawych mamy ojców.

huuump

23 czerwiec 2018 15:28

A gdzie Ojciec Dyrektor?!!!

Zaloguj siê Skomentuj

23 czerwiec 2018 15:28

Aby oceniæ lub

fakiba

23 czerwiec 2018 15:28

Nie mo¿e byæ , LK nie zosta³ "ojcem" wymienionym przez Dudê , to skandal

munaciello

23 czerwiec 2018 15:28

Kiedy bêd± ¶wiêtowaæ niepodleg³o¶æ Wolski, na pewno pojawi± siê jako ojcowie bracia mniejsi.

He Ra

23 czerwiec 2018 15:27

No nie, pis potrafi nawet taki dzieñ spier....oliæ

Mirosław Jankowski

23 czerwiec 2018 15:27

Czy poprzez wrodzoną skromność malusieńkiego nie umieszczono tam nazwiska prezydenta wszystkich prezydentów któremu nagminnie stawia się pomniki??

druit

23 czerwiec 2018 15:27

chwila, nie ma tam dupy ani klamczynskiego? no jak to tak? lol

Oceniono 1 raz

23 czerwiec 2018 15:27

...kto obstawiał że na tej liście będzie Kaczyński?