Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Ekstraklasa. Czesław Michniewicz zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

22 marzec 2017 13:38
116 9
Ekstraklasa. Czesław Michniewicz zwolniony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza

- Zarząd klubu dziękuje za dotychczasową prace i życzy szkoleniowcowi powodzenia - napisano w oficjalnym komunikacie.

Michniewicz prowadził zespół od czerwca 2016 roku. Bruk-Bet znakomicie rozpoczął ten sezon. Po 18 kolejkach zajmował trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy z 30 pkt na koncie. Od tego czasu Bruk-Bet spisuje się jednak fatalnie, w kolejnych 8 meczach zdobył zaledwie 6 pkt i za ten okres zajmuje przedos...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
rumun106

22 marzec 2017 13:41

Ja tam 3 mam kciuki za Termalicę...klub z dosłownych peryferiów, kopciuszek piłkarski w Polsce... Czesiek chwilę odpocznie, pokręci się...i w lecie ( lub szybciej) obejmie jakiś klub z I ligi lub jakąś ,,padaczke" z ekstraklasy ...te 20 tysi zawsze przytuli...

napijsie

22 marzec 2017 13:41

nie potrafił Michniewicz wycisnać z tego zespołu wiecej, więc musiał odejść

Oceniono 4 razy

22 marzec 2017 13:40

Wow... Działaczowskie "zawodostwo" po polsku - wiadomo, że nad Wisłą nie szuka się trenerów, tylko cudotwórców. Szybko się w Niecieczy uczą :)

shoszka

22 marzec 2017 13:40

kiedyś liga była lużniejsza, teraz jak chodzi o pierwszą 8 to od zespołów wymaga sie znacznie wiecej. Michniewicz nie potrafił sprostać temu zadaniu, dlatego dobrze ze odchodzi

Oceniono 2 razy

22 marzec 2017 13:40

Dobry taktycznie ruch, liczą na impuls żeby obronić pierwszą ósemkę. Przyjdzie nowa miotła, wygrają 1-2 mecze i załatwione :)

medium99

22 marzec 2017 13:39

od dłuższego czasu mieli chłopcy problem ze stagnacja w zespole, to ekipa młodych i utalentowanych piłkarzy, nie dziwię się ze zmienia sie im trenera przed rozgrywkami

Oceniono 1 raz

22 marzec 2017 13:39

wracaj do gdyni, ratuj arke

Oceniono 3 razy

22 marzec 2017 13:39

moim zdanie decyzja trafna, taki los trenera nie ma się co oszukiwać. Zobaczcie co się działo na Legii po zmianie trenera, Magiera niby Cv mał dużo gorsze niż poprzednicy a pokazał że można grać fajnie

Oceniono 2 razy

22 marzec 2017 13:38

Zespół ewidentnie się zaciął. Jeśli dalej będzie tak grał, to znajdzie się w dolnej ósemce. A stamtąd droga do spadku jest bardzo prosta, tym bardziej, że mamy spory tłok na dnie tabeli (wyjątek to Łęczna). Kto nie wierzy w taki scenariusz, niech sobie przypomni zeszły sezon i Podbeskidzie.