Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"Era cierpliwości wobec Korei Północnej już minęła"

17 kwiecień 2017 05:36
64 12
"Era cierpliwości wobec Korei Północnej już minęła"

17.04 | Przebywający z wizytą w Korei Południowej wiceprezydent USA Mike Pence odwiedził w poniedziałek bazę wojskową Stanów Zjednoczonych położoną w strefie zdemilitaryzowanej (DMZ) oddzielającej obie Koree. Polityk przybył do bazy na pokładzie helikoptera.

15.04 | Wielka parada wojskowa z okazji 105. rocznicy urodzin założyciela państwa, Kim Ir Sena.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
jawotr 3 dni temu

17 kwiecień 2017 14:55

Putin ostatnio się nie odzywał.

awa953 3 dni temu

17 kwiecień 2017 13:15

Jak do tej pory to KIm i jego generałowie są zagrożeniem dla samych Koreańczyków, tam jest ludobójstwo a te zbrojenia? nikt nie chce nowej wojny tylko co dalej?

LanaKo 5 dni temu

17 kwiecień 2017 13:07

Świat będzie się tylko przyglądał z Kimem Ameryka poradzi sobie sama.

MarianJK 3 dni temu

17 kwiecień 2017 12:31

tu chodzi o kolejną destabilizację regionu!! po co? NWO!!!

Soosie 2 dni temu

17 kwiecień 2017 10:32

Rezim to jest w Korei Polnocnej.

gadda33 2 dni temu

17 kwiecień 2017 10:17

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz !

bethlehem 2 dni temu

17 kwiecień 2017 09:30

w związku z tym, że Korea Północna nie ma ropy ani żadnego innego interesu ekonomicznego dla USA, jest mało prawdopodobne aby Stany Zjednoczone robiły coś w tym temacie

Kaziko666 2 dni temu

17 kwiecień 2017 10:59

coś trzeba zrobić z zapasami rakiet, aby zrobić miejsce na nowe rakiety

teraja1 2 dni temu

17 kwiecień 2017 09:30

Nastepnym bogiem bedzie Erdogen.21wiek.

LanaKo 19 godzin temu

17 kwiecień 2017 17:48

prt zapewniam cię, że nie tylko Amerykanie, ale absolutnie nikt nie chce wstąpić do Rosji, możesz spać spokojnie, a pis na NATO jak na lato.

Zaloguj się aby oceniać

17 kwiecień 2017 09:02

reżim USA próbuje wciągnąć świat w nową wojnę, nowe ludobójstwo, a jeszcze nikt nie poszedł do więzienia za napad na Irak

prt 21 godzin temu