Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

George H.W. Bush wiedział, że odchodzi. Tuż przed śmiercią powiedział synowi, że go kocha

2 grudzień 2018 19:24
75 9

Jak opisuje "New York Times" George H.W. Bush w ostatnich dniach słabł, nie wychodził z łóżka, nie jadł i głównie spał. "Jak na człowieka, który kilkukrotnie wymknął się śmierci, wyglądało na to, że jego czas właśnie nadchodzi" - czytamy w artykule. W piątek, w dniu śmierci, Bush czuł się nieco lepiej. Zjadł śniadanie z trzech jajek na miękko, jogurtu i dwóch napojów owocowych. Towarzyszył mu James A. Baker III, długoletni przyjaciel i były sekretarz stanu.

Bush Senior ostatnie chwilę spędzał w swoim domu w Houston, w otoczeniu przyjaciół, członków rodziny, lekarzy i duchownych. Obecni byli m.in. Baker z żoną, syn Neil z żoną i synem, wnuczka i Jean Becker, szefowa personelu z Białego Domu.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
meszuge50

2 grudzień 2018 19:30

zesrałem się ze wzruszenia

Oceniono 7 razy

2 grudzień 2018 19:30

A który ojciec syna nie kocha? Co to k...a za tytuł???

hatteras

2 grudzień 2018 19:29

Ciszej nad ta trumna!

cucurucu

2 grudzień 2018 19:28

Ostatnia osoba, z ktora Bush widzial sie i rozmawial przed wojna iracka byl papiez, nasz papiez. Ciekawe o czym rozmawiali

Oceniono 18 razy

2 grudzień 2018 19:28

Bardzo romantyczna historyjka.... Do nieba i spotkanie na chmurce z Barbarą itp. Tzn byłaby, gdyby nie jeden drobiazg. Ten bardzo kochany i niezbyt rozgarnięty synek wywołał na Bliskim Wschodzie wojnę pod kompletnie fałszywymi pretesktami (jakoby Irak miał bliżej nieokreśloną broń masowego rażenia) czego WYŁĄCZNIE negatywne skutki świat będzie odczuwał przez wiele następnych lat a może dekad. Ukochany synek został z własnego wyboru nieosądzonym (nieosądzalnym?) zbrodniarzem wojennym. Nie cierpię chama i buca Trumpa, gnoja który myśli tylko o sobie i swoich geszeftach ale bilans nieszczęść, które na setki tys. a może miliony ludzi sprowadził Bush młodszy - jest szokująca.

Alicja Przegon

2 grudzień 2018 19:27

Wspanialy czlowiek i wielki przyjaciel Polski. Czesc Jego pamieci!...

Oceniono 11 razy

2 grudzień 2018 19:26

trzy jajka na śniadsnie dla staruszka 94-letniego popite jogurtem i dwoma napojami owocowymi, niewiadomego pochodzenia i jakości (dosładzane?) po dłuższym okresie postu to lepiej niż nowiczok i polon razem wzięte!

Oceniono 8 razy

2 grudzień 2018 19:25

Żenujący artykuł. Do Nieba nie poszedł,bo czyściec czeka na Niego.

Oceniono 5 razy

2 grudzień 2018 19:24

No nie, tym razem p. Beczek pobiła wszelkie rekordy pisząc: "przed śmiercią słabnie krążenie, a ręce, stopy uszy czy nos się ochładzają". To tak, jakby tłumaczyć, dlaczego o północy słońce nie świeci, albo dlaczego w lutym śnieg pada. Wygląda to tak, jakby autorka dopiero teraz o tym się dowiedziała i postanowiła podzielić się tą wiedzą ze wszystkimi, sądząc, że inni są na tym samym poziomie rozwoju.