Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

"GF": Akcja CBA w domu właściciela "Wprost" i "Do Rzeczy". "Wjechali w pełnym rynsztunku"

17 luty 2016 10:40
14 10
"GF": Akcja CBA w domu właściciela "Wprost" i "Do Rzeczy". "Wjechali w pełnym rynsztunku"

- Duża awantura była. Wjechali w pełnym rynsztunku - powiedział "GF" jeden z sąsiadów Lisieckiego.

- Funkcjonariusze wykonywali czynności na zlecenie Prokuratury Okręgowej WarszawaPraga, która prowadzi śledztwo w sprawie nielegalnego nagrywania polityków. Według naszych informatorów CBA dokonało przeszukania i zajęcia nośników elektronicznych należących do Lisieckiego - czytamy na stronie "Gazety...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
apolis

17 luty 2016 10:44

A tak chłopcy nawilżają w każdym numerze swych pism niepokornych... Okazuje się, że jeszcze za mało... Do dzieła, niepokorni! Żele w dłoń i budować 4 erpe, bo i do was wjadą chłopcy Kamińskiego. A wtedy żadne kremy wam nie pomogą...

Oceniono 37 razy

17 luty 2016 10:43

hahahahahaha, Były Fakty i Mity, teraz od Rzeczy CBŚP kontra CBA, a za wszystkim stoi Błaszczak i Ziobro. Założę się, że materiały właściciela od Rzeczy nie wykażą żadnych podsłuchów a w ogóle to nie ma sprawy (co stanie się z prawdziwymi materiałami ? któż to wie :)

Oceniono 46 razy

17 luty 2016 10:43

Ziobro z Kamińskim w akcji

czechy11

17 luty 2016 10:42

Moze Balbina w szpitalu na rutynowych badaniach dogorywa a janczarzy systemu stalinowcy Zbyszek Ziobro i Jaki rozpoczęli walkę o władzę z frakcja neohitlerowców?

al48

17 luty 2016 10:42

Trochę późno ta akcja .

Oceniono 36 razy

17 luty 2016 10:42

Teraz kolej na "wjazd" służb specjalnych PiS-komuny, do budynków Agory , TVN i masowe aresztowania...! Później , zapewne , będzie ogłoszony Stan Wojenny , obowiązujący wobec wszelkiej opozycji wobec PiS-komuny, czy sekty Rydzyka..!

czechy11

17 luty 2016 10:42

TW Balibina z Żoliborza (Kaczynksi) podziękował sługusowi za tytuł Człowieka Roku

Oceniono 26 razy

17 luty 2016 10:41

Hehehehehe. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Mają swoją inwigilację :)

Oceniono 30 razy

17 luty 2016 10:40

Jeżeli nawet będą dowody w Od Rzeczy, znikną ! To działania pod publiczkę ! Ciemny lud wszystko kupi ...

Oceniono 51 razy

17 luty 2016 10:40

Widać nie tylko PO się nagrała. Zabawy w praworządność się skończyły. Albo wszystko odda i ładnie wyśpiewa, albo zapomni, jak Słońce wyglądało.