Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Gliński napisał list do rodziny Kory. "Ekscentryczny, kolorowy kwiat, rozpraszający szarzyznę"

10 sierpień 2018 15:30
53 10

Podczas środowych uroczystości pogrzebowych Kory Jackowskiej w imieniu ministra Piotra Glińskiego rodzinie artystki został przekazany list i Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Ministerstwo ujawniło treść.

Szef resortu dodał, że "charyzma, szczerość, niezapomniany głos i sceniczne stylizacje predestynowały ją do roli prawdziwej gwiazdy muzyki rockowej".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 10
Zaloguj siê Skomentuj

8 październik 2018 20:57

Aby oceniæ lub

dar61

8 październik 2018 18:20

Nie wierzê w ani jedno s³owo tego politykiera. Fa³sz i koniunkturalizm bezustannie powoduj± nim. **** Tzw. ministrze kultury. Zdanie poni¿sze z przecinkiem to natrêtna antyortografia: '...Mimo up³ywu lat, gwiazda Kory...' >>> lat gwiazda...

owca888

8 październik 2018 18:11

Gliñski, twoim zas.anym obowi±zkiem by³o byæ na pogrzebie, bo umar³a wielka artystka. Mo¿e by ciê jednak nie wybuczeli, bo kulturalni ludzie tam byli. Nie to co pisbyde³ko na pogrzebie prof. Bartoszewskiego. Na miejscu rodziny list bym odes³a³a, ¿eby¶ siê nim wypcha³, bo tyle jest wart. Banda ¿a³osnych tchórzy

atyczarownico

8 październik 2018 17:48

Pisowska zak³amana kanalia wszytko musi zasmrodziæ

marrob

8 październik 2018 20:57

Czy tylko ja mam wra¿enie ¿e ten pajac Gliñski jest fa³szywy?!

jackanapes

8 październik 2018 17:47

‘…ekscentryczny, kolorowy kwiat, rozpraszaj±cy szarzyznê…’ ---- Czyli ca³kowite zaprzeczenie istoty ponurej misji, któr± pan podj±³, panie Gliñski.

Oceniono 3 razy

10 sierpień 2018 15:33

To Kora Jackowska czy Olga Sipowicz ? Zdecydujcie się może ?

Oceniono 5 razy

10 sierpień 2018 15:32

‘…ekscentryczny, kolorowy kwiat, rozpraszający szarzyznę…’ ---- Czyli całkowite zaprzeczenie istoty ponurej misji, którą pan podjął, panie Gliński.

krynolinka

10 sierpień 2018 15:31

Dobrze, że tableta z jakimś walniętym przemówieniem nie podesłał. Bo kulturą to przecież nie grzeszy. Wszystkiego po tym parniku można się spodziewać.

kenjed

10 sierpień 2018 15:31

Bezczelny typ. Nie wpuścili go drzwiami to się wepchnął oknem.