Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Jarosław Kaczyński komentuje decyzję TSUE: "Będziemy bronić naszych interesów"

19 październik 2018 17:19
69 9
Jarosław Kaczyński komentuje decyzję TSUE: "Będziemy bronić naszych interesów"

Decyzję tę skomentował Jarosław Kaczyński podczas wiecu wyborczego PiS w Zamościu. Nazwał ją "wstępną decyzją" i zapewnił, że Polska będzie się od niej odwoływać. - Jesteśmy członkami UE i będziemy przestrzegać prawa UE, ale będziemy oczywiście korzystali także z naszych praw. Mamy także prawo do odwołania - stwierdził.

- Będziemy się od niej odwoływali, robili wszystko to, co robią w tej sytuacji normalne, broniące swoich interesów państwa europejskie. Ale w ramach prawa europejskiego i przy założeniu, że prawo europejskie jest obowiązujące wobec wszystkich państw, które są członkami UE - dodał Jarosław Kaczyński.

Przeczytaj także: Zamieszanie ws. koalicji PiS na Dolnym Śląsku. Lipiński: "Ja się muszę pod tym podpisać"

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
banan125

19 październik 2018 17:25

cytując klasyka : "spieprzaj dziadu"... impotencie intelektualny - tylko bez przerwy bredzisz tak prawdę mówiąc... nie wiadomo o czym

fanboy69

19 październik 2018 17:24

Ktoś mu ciemnotę wciska, że to nic i że można się wyłgać, znowu ciemnotę wcisnąć teraz TSUE, i że oni jak ciemny lud to kupią. Pewnie nikt inny, jak ten fantastyczny kłamca, co to po lesie w żłobku go ganiali, no chyba, że <=o. No więc nie kupią, tak jak w przypadku Puszczy Białowieskiej nie kupili. Bo problem nie leży w zmianie prawa jak to niektórzy przedstawiają. PROBLEM LEŻY W ŁAMANIU PRZEZ pis KONSTYTUCJI, KTÓREJ NIE MAJĄ PRAWA ŁAMAĆ, BO NIE ZYSKALI TAKIEJ WIĘKSZOŚCI, W WYBORACH, KTÓRA BY IM TO UMOŻLIWIAŁA.

remo29

19 październik 2018 17:23

Dziadzio już się kończy, pomyślnie pisowcy co zrobicie potem.

klara551

19 październik 2018 17:22

A jaki ma pan w tym interes panie K.? Polska panu zwisa i powiewa więc tylko prywata pozostaje.

f451

19 październik 2018 17:22

Waszych interesów towarzyszu Jarosławie ?

fanbeat

19 październik 2018 17:22

Myślę, że tak jak amerykański wymiar sprawiedliwości nie dał się nabrać Enronowi na kreatywną księgowość, tak TSUE nie nabierze się na kreatywne ustawodawstwo, łamiące konstytucję. Tych wszystkich, kłamców, miernych prawników, podpisywaczy i preziów od siedmiu boleści.

Oceniono 35 razy

19 październik 2018 17:21

Kaczyński wreszcie powiedział prawdę...... będą bronić swoich-pisowskich interesów i to kosztem Polski ........ Interes Polaków jest dla nich nieważny..... pis to orgnizacja przestępcza i tyle...... bo jak ktoś łamie prawo (konstytucję) to jest przestępcą

Grzegorz Twardzik

19 październik 2018 17:20

Dziadu jeszcze się zdziwisz

cedet

19 październik 2018 17:20

kaczorze NIE POWOŁUJ się na POLSKIE INTERESY !!!!!!!!!!!!!!! POLXIT NIE JEST POLSKIM INTERESEM !!!!!!!!!!!!!!! Sam PODPISAŁEŚ TRAKTAT LIZBOŃSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!