Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Kaczyński upomniał posła Tarczyńskiego. Ekspert od czytania z ruchu warg wyłowił trzy słowa

8 listopad 2018 13:55
73 18

W środę podczas posiedzenia Sejmu głos zabrał m.in. poseł PSL-UED Jacek Protasiewicz, który nazwał warszawski Marsz Niepodległości marszem "nacjonalistów i rasistów".

- Ten idiota przed chwilą obraził Polaków, mówiąc o nich, że są rasistami. (...) Panie marszałku, wnioskuję o ukaranie tego idioty - skomentował na mównicy poseł PiS Dominik Tarczyński.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 18
batura3

8 listopad 2018 14:00

Kaczyński to ten, który obrażał społeczeństwo??? Trafił swój na swego.

kaboom1993

8 listopad 2018 14:00

"Po cholerê panie Tarczyñski wyzywa³e¶ go od idiotów? Trzeba by³o od kanalii i mord zdradzieckich. I trzeba by³o kazaæ dziadowi spieprzaæ"

Skaut78

8 listopad 2018 14:00

Ale morda tarczyñskiego po zbesztaniu go przez jego pana. Bezcenne.

justas32

8 listopad 2018 14:00

To by³y 3 s³owa : "dzisiaj ty ci±gniesz" ...

Oceniono 12 razy

8 listopad 2018 13:59

"Po cholerę panie Tarczyński wyzywałeś go od idiotów? Trzeba było od kanalii i mord zdradzieckich. I trzeba było kazać dziadowi spieprzać"

norbertrabarbar

8 listopad 2018 13:59

Jak kundel szczeka to dostaje kopa i tyle.

konigin

8 listopad 2018 13:58

Mina tego kundla jak siadal z powrotem swiadczy, ze sie nie spodziewal takiego potraktowania.

batura3

8 listopad 2018 13:58

Kaczyñski to ten, który obra¿a³ spo³eczeñstwo??? Trafi³ swój na swego.

Oceniono 3 razy

8 listopad 2018 13:57

Tarczynski kundel dostał buta od kurdupla... boskie, aaaahahahahahahaaaaa

Oceniono 8 razy

8 listopad 2018 13:57

He,he było do budy psie tam gdzie twoje miejsce, a nie po cholerę panie...

justas32

8 listopad 2018 13:57

To były 3 słowa : "dzisiaj ty ciągniesz" ...

Oceniono 4 razy

8 listopad 2018 13:57

Po cholerę Panie mlask mlask mlask

Zaloguj siê Skomentuj

8 listopad 2018 13:57

Aby oceniæ lub

Oceniono 6 razy

8 listopad 2018 13:56

Per "Panie" do kundla Tarczyńskiego !? Nadprezes ?! Przecież wiemy, że było "Paszoł w piz...u do budy marny jenocie bo jak smyczą plasknę"

pislamabad

8 listopad 2018 13:56

Per "Panie" do kundla Tarczyñskiego !? Nadprezes ?! Przecie¿ wiemy, ¿e by³o "Paszo³ w piz...u do budy marny jenocie bo jak smycz± plasknê"

stellar14

8 listopad 2018 13:56

Po cholerê Panie mlask mlask mlask

fajny ptak

8 listopad 2018 13:55

Nie s³owa by³y tu najwa¿niejsze. Gest praw± rêk± oznajmiaj±cy: odejd¼, bardzo musia³ zaboleæ tego debila. Scena przypomina³a dialog mafijny szefa z karconym ¿o³nierzem.

wicipinski

8 listopad 2018 13:55

Tarczyñski wkroczy³ w obszar zarezerwowany tylko dla prezesa.