Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Klaudia Hendel z "Bitwy na głosy" wybudziła się ze śpiączki. Stan 20-latki nadal jest bardzo ciężki

24 czerwiec 2017 16:59
77 15

Klaudia Hendel, która w 2012 roku wraz z grupą Andrzeja Piasecznego zwyciężyła w "Bitwie na głosy" wybudziła się ze śpiączki. Lekarze ze szpitala w Łodzi podkreślają jednak, że stan dziewczyny nadal jest bardzo ciężki. Walczą, by w wyrwaną z barku rękę nie wdał się ropniak.

20-latka tydzień temu w piątek miała poważny wypadek samochodowy pod Pabianicami, w którego wyniku odniosła szereg obrażeń wewnętrznych. Hendel wracała z Wrocławia, gdzie studiuje, do rodzinnego miasteczka z kierowcą znalezionym przez portal Bla Bla Car. Prowadzący pojazd w pewnym momencie stracił p...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
Casnewydd

24 czerwiec 2017 17:04

W Polsce wszyscy jeżdżą szybko ale bezpiecznie. Co tam ograniczenia prędkości i inne wymysły lewaków ze zgniłego zachodu!

mmm

24 czerwiec 2017 17:03

a to nie był bus?

Oceniono 6 razy

24 czerwiec 2017 17:02

Przy okazji mogą też zbierać na innych poszkodowanych, o ile takie również są? Niestety artykuł skupia się na znanej osobie.

www

24 czerwiec 2017 17:02

i ta wieczna żebranina.... bez jaj, rodziny nie stać na hotel?

cleryka

24 czerwiec 2017 17:02

Dobrze jest,że sa dobrzy ludzie,oprócz gnojków pisowskich,którzy nikomu nie pomagają.

trog73

24 czerwiec 2017 17:02

BLA BLA CAR - bezpieczne podrozowanie..... na drugi swiat Mam nadziej ze kierowca odpowie za skutki swojej jazdy (prawnie i finansowo)

Oceniono 4 razy

24 czerwiec 2017 17:01

Dziewczynie życzę powrotu do zdrowia natomiast przyznam że 2-3x zastanawiałem się nad skorzystaniem z bla bla car: 1) jako pasażer - ale odrzuciło mnie to że pojadę nie wiadomo z kim - zwłaszcza że często to byli młodzi ludzie + zdarza się że licytują się kto szybciej przejedzie z pkt A do B 2) jako kierowca - tu z kolei pomyślałem że jak mam odpowiadać za 10 czy 20zł to dziękuję - wypadki się zdarzają, gdy rąbnę to sam wiem że zawiniłem i poniosłem konsekwencje albo że to było po prostu nieszczęśliwy przypadek, los. Nie potrzeba mi balastu studentów na tylnym siedzeniu. Reasumując nie dla mnie aczkolwiek sama idea nie jest zła - statystycznie masz pewnie podobne szanse że ktoś z kim jedziesz rąbnie w drzewo jak i to że ten ktoś rąbnie w ciebie (jeśli jedziesz sam samochodem). ps. jak tylko mogę wybieram do podróży pociąg.

Oceniono 9 razy

24 czerwiec 2017 17:01

bla bla, uber, na tamten świat, gratis!

mcguirre

24 czerwiec 2017 17:01

Taka ma³a przestroga dla u¿ytkowników bla bla carów, uberów itp. wynalazków. Nie wiesz z kim jedziesz, czy w ogóle potrafi je¼dziæ a wrazie tragedii nie nasz nawet ubezpieczenia NW. Dla pani Klaudii, szybkiego powrotu do zdrowa i wiêcej rozs±dku w przysz³o¶ci.

Kivi Green

24 czerwiec 2017 17:00

Wszyscy pisz± o tej bardziej znanej.O nieznanym kierowcy ani s³owa.To te¿ cz³owiek.Co z nim? W jakim jest stanie?

mcguirre

24 czerwiec 2017 17:00

Taka mała przestroga dla użytkowników bla bla carów, uberów itp. wynalazków. Nie wiesz z kim jedziesz, czy w ogóle potrafi jeździć a wrazie tragedii nie nasz nawet ubezpieczenia NW. Dla pani Klaudii, szybkiego powrotu do zdrowa i więcej rozsądku w przyszłości.

skullder

24 czerwiec 2017 17:00

Przykra sprawa ale niech zgadnê - pasa¿erowie jechali na tylnych rzêdach bez zapiêtych pasów?

cleryka

24 czerwiec 2017 17:00

Dobrze jest,¿e sa dobrzy ludzie,oprócz gnojków pisowskich,którzy nikomu nie pomagaj±.

wnuwoj9

24 czerwiec 2017 16:59

a na tym forum znowu zfrustrowane sku...syny bez serca

skullder

24 czerwiec 2017 16:59

Przykra sprawa ale niech zgadnę - pasażerowie jechali na tylnych rzędach bez zapiętych pasów?