Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Komentarze po słowach prezesa PiS. "Okręt tonie", "kapitan zorientował się, że to problem"

7 grudzień 2018 17:58
61 8

Podczas piątkowego wystąpienia w Jachrance prezes Prawa i Sprawiedliwości przestrzegał przede wszystkim przed tym, by stawiać znak równości między PiS a PO.

Później resztę wystąpienia poświęcił Platformie Obywatelskiej, że za jej rządów, miało miejsce wiele afer, natomiast za PiS jest inaczej. - My z aferami walczymy, nie lekceważymy. A te afery to pewnie promil tego, co te afery, o których mówię - powiedział.

Przeczytaj także: Morawiecki o "kobietach w mrocznych izbach". Pyta, czy mężczyźni "pomagają paniom przy świętach"

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Oceniono 18 razy

7 grudzień 2018 18:00

oczywiście że znak równości miedzy PiS i Po należy odrzucić... pis to totalna wiocha, Rydzyków, Pawłowicz, Pinokia-Morawieckiego, Długopisa-Dudy, dziada z Żoliborza... a ich złodziejstwo jest totalne - miliardy ze SKOKÓW i KNFu zamiast ośmiorniczek, PiS i bidna PO - nie ma najmniejszego porównania

Oceniono 14 razy

7 grudzień 2018 18:00

Strach, strach, strach, rany boskie...

krynolinka

7 grudzień 2018 18:00

Paranoi ciąg dalszy. Pan prezes odgrzał kotlety i to na zjełczałym tłuszczu. Można sądzić, że szumidła nie tylko w gabinecie Chrzanowskiego nie zdały egzaminu, w innych też.

falbor

7 grudzień 2018 17:59

Siekiera, motyka, dwa kalosze ja cynika już nie znoszę! Siekiera, motyka, starszy brat pójdzie siedzieć kilka lat... Jak tu być i o czym śnić, skoro nam nie dają żyć ! Im kultura nie zabrania wciskać takie ogłupiania...

Mariusz Nowakowski

7 grudzień 2018 17:59

Jachrańskie Popołudnie Kabaretowe - wystąpi kabaret PiS z nowym programem. Zapraszamy!

owca888

7 grudzień 2018 17:59

"My nie złamaliśmy Konstytucji, to oni złamali" i cała tyrada w tym duchu. Gooowniarskie, kłamliwe i żałosne, ty kartoflu wyklęty.

6nine9

7 grudzień 2018 17:58

Prezes ma nowe sondaże i posikał się ze strachu. Wydaje mu sie ze własnie zaczyna kadencję i zacznie rozliczać wymyślone afery.

Oceniono 15 razy

7 grudzień 2018 17:58

Straszny dziad bredzi standardowo. Nie wiadomo, po co media tak się nakręcają na kolejne kocopały kaczora. Samochwała z kąta wstała, czyli kaczy bełkot codzienny. Cóż w nim odmiennego i ważkiego? Zwykłe, codzienne pisie bzdety. „Wiesław” Gomuła nie powstydziłby się bolszewickiego pisiego ględzenia. Bez względu na goebbelsowską propagandę pisiora – za 330 dni za totalny rozkład państwa w większości będą siedzieć.