Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Komentarze po wpisie Pawła Kukiza. "Nasz klub może nie przetrwać weekendu"

27 październik 2018 14:59
64 14

Takie wypowiedzi anonimowych polityków od Pawła Kukiza cytuje prawicowy portal wpolityce.pl. Cytowani posłowie odnoszą się m.in. do wpisu Kukiza na Twitterze, w których snuł erotyczną wizję z politykami w roli głównej. Paweł Kukiz później stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem".

Czy traci kontrolę również nad Kukiz'15? Z klubu dopiero co odszedł Jakub Kulesza. Paweł Kukiz na Facebooku skwitował to ostro: "w zamian za wiceprezesa u Korwina w partii Wolność sprzedał swoich Wyborców oraz Koleżanki i Kolegów z Klubu".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 14
Oceniono 4 razy

27 październik 2018 15:03

Oby okazali się ... prawdziwymi prorokami!

Oceniono 6 razy

27 październik 2018 15:02

Bardzo się cieszę.

Oceniono 5 razy

27 październik 2018 15:02

czy warto czytać o tych śmieciach - jaka polska taki sejm

jxl82

27 październik 2018 15:01

Kuku na muniu. -Pawe³ Kukiz pó¼niej stwierdzi³, ¿e "utraci³ kontrolê nad kontem" A nie czasem nad resztkami mózgu? Rewolucja po¿era swoje bêkarty.

david35

27 październik 2018 15:01

Naiwno¶æ przy g³osowaniu na jego ugrupowanie przypomina naiwno¶æ ludzi, którzy daj± siê namówiæ na garnki po parê tysiêcy za sztukê. Antysystemowiec dorwa³ siê do koryta, nalwna m³odzie¿ traci swojego idola :-D

Kapitan Flint

27 październik 2018 15:01

Kiedy¶ siê mówi³o "najeba³em siê jak autobus". A teraz "utraci³em kontrolê nad kontem"?

Oceniono 12 razy

27 październik 2018 15:01

W moich czasach nie mówiło się "utrata kontroli nad kontem", a "urwany film". To pewnie ukłon w stronę najmłodszego elektoratu.

kinlej

27 październik 2018 15:01

Jeżeli chcecie być kojarzeni z agresywnym prostackim alkoholikiem zostańcie w klubie.

jxl82

27 październik 2018 15:01

Kuku na muniu. -Paweł Kukiz później stwierdził, że "utracił kontrolę nad kontem" A nie czasem nad resztkami mózgu? Rewolucja pożera swoje bękarty.

abxcd

27 październik 2018 15:00

"Możemy nie przetrwać do Wszystkich Świętych." Oby tak się staneło. Kto w ogole na tego payaca głosuje??

abxcd

27 październik 2018 15:00

"Mo¿emy nie przetrwaæ do Wszystkich ¦wiêtych." Oby tak siê stane³o. Kto w ogole na tego payaca g³osuje??

algreg

27 październik 2018 14:59

czyli znowu daje w gaz. Chocia¿ parê miechów siê trzyma³. Kukiz zaniedba³e¶ mityngi AA

Zaloguj siê Skomentuj

27 październik 2018 14:59

Aby oceniæ lub

pioart100

27 październik 2018 14:59

Bardzo siê cieszê.