Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Koniec ekshumacji smoleńskich. Ostatnią przeprowadzono w Gdańsku, wbrew woli rodziny

17 maj 2018 09:05
88 15

W listopadzie 2016 roku na zlecenie Prokuratury Krajowej ekshumowano szczątki Lecha i Marii Kaczyńskich. Była to pierwsza ekshumacja w ramach trwającego śledztwa prokuratury ws. katastrofy smoleńskiej. Od tego czasu przeprowadzano w sumie 83 ekshumacje.

Ostatnia została wykonana w środę wieczorem na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku - podaje Polsat News. Nieoficjalnie wiadomo, że ekshumowano tam szczątki Leszka Solskiego. Jego rodzina była temu przeciwna.

Przeczytaj także: Paweł Adamowicz zaatakowany przez nożownika. Ekspert: Może zastanawiać brak reakcji ze strony ochrony

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 15
fakiba

17 maj 2018 09:10

Smoleñskich koniec ale zraz nowe wymy¶l± , oni bez ekshumacji ¿yæ nie potrafi±

cztery0000ziobra

17 maj 2018 09:09

No i jak? Jest trotyl?? Jest trotyl???

kukunapniu

17 maj 2018 09:09

"w wielu zw³okach znaleziono rêkawiczki sekcyjne, sznurki, worki, butelki oraz fiolki z substancjami odka¿aj±cymi" A czy ¶lady wybuchów by³y i czy odnaleziono linie papilarne Tuska na pociskach, od których wiêkszo¶æ zginê³a przy dobijaniu .... bo przecie¿ o to g³ownie prezesowi chodzi³o.

Leo Kl

17 maj 2018 09:09

Kaczy taniec na trumnach!

Wojciech Karcz

17 maj 2018 09:09

nu i ani jednego atomu trotylu !!!! A tak się starali !!!

krynolinka

17 maj 2018 09:09

I co teraz? Może w końcu wrak ściągniecie pisiorki. Miesięcznice zakończone, ekshumacje też. Miliony złotych wydane, a dowodów na zamach jak nie było, tak nie ma.

Alicja Ilona Bu

17 maj 2018 09:09

No zamach był, same kości w trumnach!!!

krynolinka

17 maj 2018 09:08

I co teraz? Mo¿e w koñcu wrak ¶ci±gniecie pisiorki. Miesiêcznice zakoñczone, ekshumacje te¿. Miliony z³otych wydane, a dowodów na zamach jak nie by³o, tak nie ma.

Wojciech Karcz

17 maj 2018 09:08

nu i ani jednego atomu trotylu !!!! A tak siê starali !!!

Zaloguj siê Skomentuj

17 maj 2018 09:07

Aby oceniæ lub

Oceniono 3 razy

17 maj 2018 09:07

"w wielu zwłokach znaleziono rękawiczki sekcyjne, sznurki, worki, butelki oraz fiolki z substancjami odkażającymi" A czy ślady wybuchów były i czy odnaleziono linie papilarne Tuska na pociskach, od których większość zginęła przy dobijaniu .... bo przecież o to głownie prezesowi chodziło.

dziadekjam

17 maj 2018 09:06

"Prowadzone w ramach ¶ledztwa prokuratury ekshumacje trwa³y pó³tora roku." \============================================================ Ustalono, ¿e martwi nadal nie ¿yj±...

def11