Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Koniec ekshumacji smoleńskich. Ostatnią przeprowadzono w Gdańsku, wbrew woli rodziny

17 maj 2018 09:05
67 8

W listopadzie 2016 roku na zlecenie Prokuratury Krajowej ekshumowano szczątki Lecha i Marii Kaczyńskich. Była to pierwsza ekshumacja w ramach trwającego śledztwa prokuratury ws. katastrofy smoleńskiej. Od tego czasu przeprowadzano w sumie 83 ekshumacje.

Ostatnia została wykonana w środę wieczorem na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku - podaje Polsat News. Nieoficjalnie wiadomo, że ekshumowano tam szczątki Leszka Solskiego. Jego rodzina była temu przeciwna.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
Leo Kl

17 maj 2018 09:09

Kaczy taniec na trumnach!

Wojciech Karcz

17 maj 2018 09:09

nu i ani jednego atomu trotylu !!!! A tak się starali !!!

krynolinka

17 maj 2018 09:09

I co teraz? Może w końcu wrak ściągniecie pisiorki. Miesięcznice zakończone, ekshumacje też. Miliony złotych wydane, a dowodów na zamach jak nie było, tak nie ma.

Alicja Ilona Bu

17 maj 2018 09:09

No zamach był, same kości w trumnach!!!

Oceniono 3 razy

17 maj 2018 09:07

"w wielu zwłokach znaleziono rękawiczki sekcyjne, sznurki, worki, butelki oraz fiolki z substancjami odkażającymi" A czy ślady wybuchów były i czy odnaleziono linie papilarne Tuska na pociskach, od których większość zginęła przy dobijaniu .... bo przecież o to głownie prezesowi chodziło.

def11

17 maj 2018 09:06

Olaboga, a trotylu jak nie było, tak ni ma ! PS. ale 6 mln za poszukiwania się należy podkomisja smoleńska

cezar85