Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Kosmita kazał mu staranować wejście na stację. Polak spędzi rok w norweskim więzieniu

19 czerwiec 2017 14:28
38 9
Kosmita kazał mu staranować wejście na stację. Polak spędzi rok w norweskim więzieniu

40-letni kierowca volkswagena do tunelu dolnej stacji kolejki linowej Fløibanen (łączącej miasto ze szczytem góry Fløyen) wjechał pod koniec listopada 2016 roku - podaje Polsat News. Jak widać na nagraniu z monitoringu, mężczyzna porusza się powoli, następnie przyśpiesza i wjeżdża w głąb stacji.

Wezwana na miejsce policja przyznała, że kontakt z mężczyzną był utrudniony. W sądzie Polak tłumaczył, że staranował stację, bo tak mu kazał głos, który słyszał. Jego zdaniem na tylnym siedzeniu samochodu siedziały dwie postaci - jedna przypominająca niedźwiedzia, druga kosmitę. Jak się później okaz...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
loneman

19 czerwiec 2017 14:34

Glosy?? To tak jak z Antkiem czy naszymi szamanami ktorzy "wiedza" co chce pambuk:/

java77

19 czerwiec 2017 14:34

wlasnie sie zastanawialem czego on sie nacpal....Amfetamina -i wszystko jasne

Oceniono 8 razy

19 czerwiec 2017 14:34

Dostanie własny pokój, wikt i opierunek, lapka z szybkim łączem, duży TV i konsolę. Szkoda, ze na tak krótko.

Oceniono 6 razy

19 czerwiec 2017 14:33

"niedzwiedz akhbar"?

zyks

19 czerwiec 2017 14:32

Ten przypadek jest dość banalny, jeśli posłuchać i poczytać choć trochę z tego, co twierdzi p. Prezes, że widzi i słyszy. Ale prochów chyba nie łyka. Nie potrzebuje. Tak już ma.

c2u

19 czerwiec 2017 14:31

W kosmitę to bym jeszcze uwierzył, ale niedźwiedź? To się kupy nie trzyma, w życiu by się nie zmieścił na tylnej kanapie golfa

Dorota Wozniak

19 czerwiec 2017 14:30

Czy kiedyś usłyszę coś pozytywnego o naszych rodakach za granica?

Nick Bezimienny

19 czerwiec 2017 14:29

wy się z niego nabijacie, a on sobie zapewnił życie w luksusie przez rok :)

Marcin Luczak

19 czerwiec 2017 14:29

Buahahahaha, 85 koła za parę przenośnych słupków. Ekipa w Norwegii też chyba dobrze wciąga towar. Potępiam oczywiście zachowanie. Przez rok i 4 miesiace to pacjent ręcznie te słupki może odtworzyć ??