Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Krotoszyn. Niemowlę z agrafką w tchawicy wożone ze szpitala do szpitala. Przeżyło

29 wrzesień 2018 19:05
104 9
Krotoszyn. Niemowlę z agrafką w tchawicy wożone ze szpitala do szpitala. Przeżyło

6-miesięczne dziecko połknęło agrafkę, więc matka w piątek wieczorem zawiozła je do szpitala w Krotoszynie. Tam lekarze odesłali ją do Ostrowa Wielkopolskiego - opisują m.in. Radio Poznań i krotoszynska.pl.

Portal Ostrow24.tv podaje z kolei, że matka usłyszała od lekarki w Krotoszynie, iż "stan dziecka jest dobry i ma jechać swoim samochodem do ostrowskiego szpitala".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
semigetuza

29 wrzesień 2018 19:08

to dopiero pocz±tek jest. Poczekajcie jak wejdzie w pe³ni "reforma" Morawieckiego dot s³, zdrowia. 90% szpitali powiatowych padnie. Du¿a czê¶æ w ma³ych woj. typu lubuskie równie¿. Jak nie bêdziesz mia³ swego auta i kogo¶, kto ciê do szpitala zawiezie to po tobie, Na pogotowie nie licz, nie bêdzie doje¿d¿a³o po 70km w jedn± stronê. Wybudzamy z Dobrej Zmiany

anders76

29 wrzesień 2018 19:08

"stan dziecka jest dobry i ma jechaæ swoim samochodem do ostrowskiego szpitala". Podobno sa helikoptery do szybkiego transportu. Naturalnie odeslanie matki jest karygodne, ustawowo pierwszy szpital powinien przygotowac cala droge do miejdca gdzie mozna pomocy udzielic.

Zaloguj siê Skomentuj

29 wrzesień 2018 19:07

Aby oceniæ lub

slade1972

29 wrzesień 2018 19:07

Krotoszyn. Niemowlê z agrafk± w tchawicy wo¿one ze szpitala do szpitala. Prze¿y³o W Polsce to faktycznie dziwne!

grey55

29 wrzesień 2018 19:07

cholerne partyjne re¿imowe kacyki wo¿± swoje t³uste dupy z ochroniarzami za miliony z³otych a paru helikopterów na województwo do nag³ych przypadków nie ma, ¿eby przytransportowaæ chorego !!! to jakie¶ chore jest !!!

togo13

29 wrzesień 2018 19:06

Panie Ministrze - jaka to lepsza zmiana? Co wa¿niejsze ¿ycie czy procedury ?

robotnik61

29 wrzesień 2018 19:06

Dlaczego tu nikt nic nie pisze na temat rodziców? Czy¿by dziecku brakowa³o ¿elaza i karmili je agrafkami.?

oliwianin

29 wrzesień 2018 19:06

Czy kazdy lekarz potrafi i dysponuje sprzetem umozliwiajacym usuniecie takiej agrafki? Lekarz dyzurujacy w malym szpitalu nie musi posiadac umiejetnosci obslugi niemowlecego endoskopu ktorego pewnie zreszta nir bylo, a nawet lepiej ze sie nie zabierala za cos takiego tylko odeslala do specjalistycznej placowki. Gdyby dzircko bylo w ciezkim stanie to by sie ratowalo zycie robiac dziure w tchawicy nawet nozyczkami. Ale jak bylo stabilne to po co kaleczyc skoro w innym szpitalu jest dprzet umozliwiajacy nieinwazyjne wydobycie?? Tak trudno to pojac? Matka moze srednio pojetna ale dziennikarze?? Inna sprawa natomiast jest fakt, czy nie powinna byla zawolac karetki. Ale skoro dziecko bylo stabilne a karetka gdzies w powiecie, to moze i lepszym i szybszym byl dojazd wlasnym autem. Za malo danych zeby oceniac. Tak czy inaczej na pewno lekarka miala na mysli dobro dziecka a nie to, ze przerwano jej akurat ogladanie serialu. A z artykulu mozna takie niesprawiedliwe wnioski wyciagnac.

elzbietttta

29 wrzesień 2018 19:06

Najwa¿niejsze, ¿e Rydzyk mo¿e krêciæ swoje konfitury, co tam ochrona zdrowia czy inne fanaberie.