Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Le Pen: wzywam do przebudzenia tysiącletniej duszy naszego narodu

21 kwiecień 2017 10:24
59 13
Le Pen: wzywam do przebudzenia tysiącletniej duszy naszego narodu

Francja powinna natychmiast przywrócić kontrole graniczne i wydalić z kraju wszystkich obcokrajowców, którzy znajdują się na listach obserwacyjnych francuskich służb - zażądała w piątek Marine Le Pen, kandydatka skrajnej prawicy na prezydenta Francji.

20.04 | Jedenastu kandydatów próbuje zostać kolejnym prezydentem Francji, ale realne szanse ma tylko czwórka - Marine Le Pen, Emmanuel Macron, Francois Fillon i Jean-Luc Melenchon. Każdy z nich ma inną wizję Francji, bo polityczny przekrój poglądów kandydatów mieści się między skrajną prawicą a skra...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 13
szaszapek 2 dni temu

22 kwiecień 2017 02:40

Lubisz takie babki bez sensu ?

otannato 2 dni temu

21 kwiecień 2017 17:50

Wczoraj po tym wydarzeniu wyczytałem gdzieś komentarz, "jak by dalej rządziła PO i Tusk, dziś byśmy mieli to samo co niemcy i francuzi" Kto za?

otannato 27 dni temu

21 kwiecień 2017 16:44

Historia kołem się toczy...

yogi47 2 dni temu

21 kwiecień 2017 16:29

Jak się chce wygrać wybory, to każdy sposób jest dobry, a jak przy tym jeszcze na emocjach się zagra i do patriotyzmu odwołuje, sukces murowany... Gdyby ich kościoły nie świeciły pustkami, to jeszcze wzorem Polski - księża by dopomogli z ambon:)

Tyberios 2 dni temu

21 kwiecień 2017 14:41

Większość Europejczyków też popiera Unię i NATO a Le Pen chce ich zniszczenia by osłabić Europę i doprowadzić do jej upadku. Takie ma prikazy od swoich finansistów z Kremla.

dawidov 2 dni temu

21 kwiecień 2017 19:00

Jezeli piszesz o dobrobycie to sie z toba otannato zgadzam.

sindanoriello 2 dni temu

21 kwiecień 2017 14:25

No dobrze, wywali obcokrajowców i co? Rozwiąże to problem? Oczywiście, że nie. Tego zamachu, jak większość poprzednich dokonali obywatele francuscy mający korzenie w krajach arabskich. Zacznie wyrzucać obywateli Francji z kraju? Walka z fundamentalizmem islamskim, ale tez innymi jest jedną z trudniejszych, nie ma łatwych rozwiązań, problemy

LanaKo 2 dni temu

21 kwiecień 2017 20:43

Jeśli wygra, to będzie koniec Francji

kuba6131 2 dni temu

21 kwiecień 2017 14:12

Jeśli Le Pen nie wygra to koniec Francji.

zgredzinka 2 dni temu

21 kwiecień 2017 14:02

Budzą się nacjonalizmy, znowu państwa skoczą sobie do gardeł.

jawotr 2 dni temu

21 kwiecień 2017 13:49

Te pomysły wcale nie są nowe, a ich zbrodnicze konsekwencje są aż za dobrze znane.

Zaloguj się aby oceniać

21 kwiecień 2017 13:22

co wybory to nowe pomysły , a świat wcale nie mądrzejszy ,nie bezpieczniejszy,nie bogatszy ...

Zaloguj się aby oceniać

21 kwiecień 2017 10:24

Jakiś znajomy ton wypowiedzi p. Le Pen. Gdzieś już słyszałem takie głosy. Polska dla Polaków, GB dla Brytyjczyków, Francja dla Francuzów, itd, itd. Zamknąć ponownie państwa Europy w granicach z zasiekami.