Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Lech Wałęsa poprosił o pomoc, Andrzej Duda się zgodził. Polecą razem na pogrzeb Busha seniora

3 grudzień 2018 20:13
71 8

"Wydarzenia" Polsat News dowiedziały się, że na uroczystości pogrzebowe byłego prezydenta USA George'a H.W. Busha dostał zaproszenie Lech Wałęsa. Wcześniej Kancelaria Prezydenta przekazała, że Andrzej Duda poleci do Stanów Zjednoczonych, by pożegnać Busha.

Wałęsa, poprzez swoje biuro, poprosił Kancelarię Prezydenta o pomoc w zorganizowaniu podróży do USA. Jak przekazał Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta, prośba została zaakceptowana. Szczegóły lotu zostały już uzgodnione. Oznacza to, że Wałęsa poleci z Dudą we wtorek do USA.

Przeczytaj także: Lech Wałęsa o liście od Czesława Kiszczaka: Myślę, że został sfabrykowany

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 8
phugoid

3 grudzień 2018 20:20

ale piss trolnia wspomagana posiłkami zza buga minusuje! aż huczy! :)))

Oceniono 11 razy

3 grudzień 2018 20:19

Dobrze, że racja stanu zwycięża chociaż czasami nad animozjami. Pzdr

ochujek

3 grudzień 2018 20:19

Faszyści nie jadą tam buczeć na pogrzebie?

Oceniono 40 razy

3 grudzień 2018 20:18

tylko po co Walesa zabiera do USA Dudę? wszyscy się będą zastanawiali kto to jest ten koleś w "góralskim garniturze" obok legendarnego przywódcy Solidarności :-)

Oceniono 21 razy

3 grudzień 2018 20:17

Nie wiem czy bydyn wie ze nie mozna na pogrzebie robic selfie ????

elenem

3 grudzień 2018 20:16

Normalna sprawa. Nie muszą ze soba rozmawiać w samolocie. Tam jest dość miejsca.

Oceniono 20 razy

3 grudzień 2018 20:15

Trzymanie się blisko Wałęsy to dla Dudy to jedyna niepowtarzalna okazja, aby na uroczystościach w USA otrzeć się o możnych tego świata. Bo kto to jest Lech Wałęsa to wiedzą wszyscy na świecie, ale "who's the f.....k" Duda???

Oceniono 2 razy

3 grudzień 2018 20:14

Dla mnie to żenada, ale Wałęsa NIGDY nie był "rozrzutny" i zawsze wolał imprezować na cudzy koszt. Przecież "bankructwo" jego tzw. Instytutu, to NIE BYŁ przypadek... Przecież oprócz prezydenckiej pensji, Wałęsa DOSTAJE co miesiąc niemałą sumkę na swoje biuro i związane z nim koszty, w tym takie jak OFICJALNE podróże, bo CO innego ma do roboty? Ale PO CO płacić, jak można za darmoszkę... :-(