Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Legia. Zamieszanie po meczu. Vuković w tunelu łapie dziewczynę za ucho. "Ty frajerze!"

9 kwiecień 2017 20:36
142 12
Legia. Zamieszanie po meczu. Vuković w tunelu łapie dziewczynę za ucho. "Ty frajerze!"

Legia wygrała z Lechem, zwycięską bramkę zdobywając w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Katem Kolejorza, podobnie jak jesienią, okazał się były zawodnik Lecha Kasper Hamalainen. Po trafieniu Fina na trybunach zrobiło się nerwowo, wściekli fani gospodarzy skandowali głośno: "Judasz, Judasz".

Złych emocji nie brakowało także na stadionowych korytarzach. Gdy asystent Jacka Magiery Aleksandar Vuković zmierzał do szatni swojego zespołu, młoda dziewczyna znajdująca się w tunelu krzyknęła do niego: "ty frajerze". Serb podszedł do kobiety, złapał ją za ucho i powiedział jedynie "ej, dziewczynk...

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
adigi

9 kwiecień 2017 20:41

chamskie zachowanie Vukovica ? że szedł korytarzem ? czy to że się uśmiechał ? poznańska prowincja pełną gębą :))

jango33

9 kwiecień 2017 20:40

taka gó...ara powinna dostać taki nakaz, żeby stadiony omijała kilometrowym łukiem

Oceniono 6 razy

9 kwiecień 2017 20:39

Wytargał za ucho. A mógł zabić. Więc podziękuj gó...aro.

ritzy

9 kwiecień 2017 20:39

"Zachowanie koleżanki nie na miejscu,ale była reakcją na kolejne chamskie zachowanie Vukovica". Ale przecież on spokojnie koło niej przechodził, a ona go zaczepiła. Vuko jest w końcu II trenerem Legii, czyli gości w tym meczu, i organizatorzy, czyli Lech nie powinni wpuszczać chamskich małolat do tunelu, którym przechodzą zawodnicy i terenerzy. Znowu działacze Lech jakąś aferę wymyślają, zamiast przeprosić Vuko? Ekstraklasa S.A. powinna ukarać Lecha za takie zachowania i prowokacje.

Oceniono 5 razy

9 kwiecień 2017 20:38

(L) powinna domagać się oficjalnych wyjaśnień. Zdarzenie miało miejsce w tunelu stadionowym, gdzie przypadkowych osób nie powinno być. Taki standard, jak widać, to zbyt dużo dla Lecha Poznań.

Oceniono 7 razy

9 kwiecień 2017 20:38

Reakcja zdecydowanie nieadekwatna do zaistniałej sytuacji. W podstawówce (tak, tak... były kiedyś takie szkoły) jak 50 lat temu kierowniczka szkoły wyciągnęła mnie za ucho z ławki i ciągnąc za to ucho wystawiła za drzwi z żądaniem natychmiastowego stawienia się rodziców, to do dzisiaj czuję to ucho. Odzywa się i alarmuje zanim zrobię jakąś głupotę. PS. W domu mamusia poprawiła, ciągnąć za drugie ucho. Dodam, że ze wstydu, za mój występek, jeszcze rok czasu robiła się czerwona na buzi, gdy widziała ową kierowniczkę w warzywniaku.

okoni

9 kwiecień 2017 20:38

Kulturę osobistą trzeba nabyć pokoleniowo, dziewczyna miała większe sanse bo w tej cześci kraju były te "lepsze" zabory, ale widocznie rodzina zamiast uczyć się co to widelec i toaleta, wolała jeść łapami i sr... za stodołą. Wypierdziana damulka powinna pasem przez tyłek dostać, tyle w temacie. Porażkę też trzeba umieć przyjąć.

Oceniono 5 razy

9 kwiecień 2017 20:38

Nie ma to jak wyzwać kogoś od frajerów, a potem drzeć mordę "grzeczniej". Kobiety to jednak spie...ny ewolucyjne :D

taiczo

9 kwiecień 2017 20:37

Powinna gimbuska dziękować, że nie wyłapała zasłużonego plaskacza na morde.

jaklop49

9 kwiecień 2017 20:37

Gó...ara niegrzecznie zaczepiała, a potem domagała się grzeczności!

cheshire

9 kwiecień 2017 20:37

Panie Borowicz, Vuko nie zaczepiał tej smarkuli i jego reakcja na chamską odzywkę była zrozumiała a gó...ara nigdy nie powinna znaleźć się w takim miejscu jak strefa zero. Zbyt dużo tych gó...arzy pałęta się w miejscach gdzie nie powinno ich być.

Oceniono 10 razy

9 kwiecień 2017 20:36

Zacznijcie zatrudniać ludzi, co chociaż liceum skończyli albo jakieś minimum kultury wynieśli. Odzywać się do członka sztabu per frajerze nie przystoi kibolom, a pracownik klubu, który legitymuje się zasadami fair play powinien wylecieć za takie słowa na pysk. Chyba, że ten "pysk" jest jakiemuś działaczowi bardzo potrzebny do szczęścia, bo innego uzasadnienia dla zatrudnienia takiej kmiotki nie widzę.