Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Miała krzyczeć ze sceny "zabić Tuska", właśnie usłyszała zarzut. Grozi jej do trzech lat więzienia

5 grudzień 2018 08:17
104 7

Anna B. podczas koncertu w trakcie festiwalu Orle Gniazdo 15 lipca 2017 roku zapowiadając kolejny utwór krzyknęła, że będzie on „o tym czerwonym, rudym sku...nu, je...m zdrajcy, pomietle k...y Merkelowej. Tusk!". Podczas koncertu krzyczała także "zabić Tuska nożem prosto w serce". Okrzyki Anny B. znalazły się m.in. w reportażu „Superwizjera” TVN o polskich neonazistach.

W tym samym czasie Anna B. była zatrudniona jako protokolantka w szczecińskim sądzie okręgowym.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 7
Zaloguj siê Skomentuj

5 grudzień 2018 08:21

Aby oceniæ lub

lusjola

5 grudzień 2018 08:21

Tej damie profilaktycznie nale¿± siê 3 lata. Mo¿e przyjació³ki z pod celi j± wyprostuj±.!!!

indan

5 grudzień 2018 08:21

Do wiêzienia bym nie wsadza³, bo szkoda pieniêdzy podatników, lepsze prace spo³eczne, a jak bêdzie siê stawiaæ to kara ch³osty.

az100

5 grudzień 2018 08:21

"Kobiecie grozi kara ograniczenia wolno¶ci od miesi±ca do trzech lat." Ciekawe jaka kara by jej grozi³a gdyby to samo krzycza³a o Kaczyñskim - jestem pewien, ¿e prokurator znalaz³by kilka innych paragrafów ¿eby podnie¶æ dolny wymiar kary.

incipit

5 grudzień 2018 08:20

Prokuratura przez ponad rok próbowa³a zrozumieæ co s³yszy? Wszystkich prokuratorów na badania lekarskie. To s± inwalidzi na ciele i umy¶le. Wszyscy.

falbor

5 grudzień 2018 08:17

Trzy miesi±ce pozamiata chodniki... ale za to potem: wywiady, autografy, wizyty w zak³adach pracy i oczywi¶cie jaka¶ ciep³a posadka od "dobrej zmiany", mo¿e kurator o¶wiaty, albo dyrektor jakiego¶ teatru ?

slawczan

5 grudzień 2018 08:17

Patriotka znaczy siê, za kilka lat zg³osi siê do ZBOWiDa