Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Morawiecki w 2013 o reklamach BZ WBK z Chuckiem Norrisem: Ludzie są tacy głupi, że to działa

10 październik 2018 10:15
73 11

Choć afera taśmowa ma mocno polityczny wymiar i co rusz pojawiają się nowe nagrania z "Sowy i Przyjaciół", stawiające m.in. obecnych czy byłych polityków w gorszym świetle, pojawiają się w niej też wątki nietypowe.

Jak ujawnia Onet, podczas nagranej rozmowy, w której uczestniczył Mateusz Morawiecki, wtedy szef banku BZ WBK, w pewnym momencie temat zszedł na Chucka Norrisa. Bogusława Matuszewska, w kwietniu 2013 roku (wtedy nagrano rozmowę) zastępczyni prezesa PGE, dopytywała o to, czy "Chuck Norris działa".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 11
kiesier

10 październik 2018 12:27

"Ale ludzie s± tacy g³upi, ¿e to dzia³a! Niesamowite!" Na pewno to wypowied¼ z 2013 a nie Z ZESZ£EGO TYGODNIA?

Zaloguj siê Skomentuj

10 październik 2018 12:27

Aby oceniæ lub

kunwyscigowy

10 październik 2018 12:31

Niestety morawiecki (choæ go nie cierpiê) ma pe³n± racjê : oprócz Chucka Norrisa na polaków dzia³a: - 70 letni nieudacznik któremu zdaje siê ¿e jest Napoleonem - straszenie piek³em - tanie szopki w ko¶ciele ...te same od 1000 lat - pani premier o charyzmie baby od obrz±dku krów - a nawet trochê szronu na szybie o kszta³cie obrazu z Czêstochowy - wybuchy parówek, sztuczne mg³y.. i mateuszek wraz ze swoja band± skrzêtnie z ciemnoty, zacofania i zidiocenia narodu korzystaj± AMEN

2majtek1

10 październik 2018 12:24

Pluje w twarz a ta ciemnota mówi , ¿e to deszcz.

brunet78

10 październik 2018 12:23

Tutaj akurat pe³na zgoda z Mato³uszkiem. To jest niesamowite, ¿e ludzie s± tak g³upi i to dzia³a. Nauka, jak widaæ, nie posz³a w las i krzywomordy steruje baranami wzorowo.

banwit

10 październik 2018 12:21

Ludzie s± jeszcze g³upsi bo wierz± we wszystkie bajki które Pinokio Morawiecki im opowiada

obeznany

10 październik 2018 12:21

Ot i ca³a "moralno¶æ" lepszego sortu wobec ciemnego ludu. "Ludzie s± tacy g³upi, ¿e" wciskanie im nawet dobrej zmiany "dzia³a! Niesamowite!"

pol733

10 październik 2018 12:20

A co sk³ama³? Przecie¿ to prawda.

antropoid

10 październik 2018 12:24

"Ludzie s± tacy g³upi, ¿e to dzia³a" -------------------------------------------- NAJLEPSZE podsumowanie propagandy PiSu - i jej wyborczych efektów w Polsce. Ale to juz kiedy¶ kur...ski powiedzia³.

piotraa81

10 październik 2018 12:20

Na pewno to wina Tuska ze biedny Mato³uszek tak powiedzial...

pol733

10 październik 2018 10:15

A co skłamał? Przecież to prawda.