Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Najnowszy sondaż: PiS liderem w wyborach parlamentarnych. Partia Wolność w Sejmie

17 wrzesień 2018 13:21
131 16
Najnowszy sondaż: PiS liderem w wyborach parlamentarnych. Partia Wolność w Sejmie

PiS 38 proc., PO 21 proc., Nowoczesna 7 proc. - to pierwsza trójka z sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24.

Według tego sondażu w Sejmie znalazłyby się też SLD i partia Wolność Janusza Korwin-Mikkego - obie z 5-proc. poparciem.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
sop3

17 wrzesień 2018 13:27

Widaæ ¿e juz nawet TVN po³o¿y³ lagê na PO.

yan57

17 wrzesień 2018 13:26

a w tvn 24 sraczka ...ostatnio oglądałem Kawę na ławę zachowanie prowadzącego to jest jakiś koszmar i to ma być dziennikarstwo oni tam już się nie kryją z tym że dawno zapomnieli co to być dziennikarzem obiektywnym prowadzący stawia się w opozycji do rządących i atakuje ...zadaje pytanie i już nie czeka na odpowiedż wchodzi w każde słowo przerywa a jak odpowiada opozycja to milczy i słucha potulnie.. myślę że prowadzący zrobi sobie z tego programu nawalankę na PIS .....Romanowski wróć bo już w tvn24 zostali sami jednie usłóżni.

darius112

17 wrzesień 2018 13:26

Czyta³em w GW rzeczy, którym wy ludzie nie daliby¶cie wiary. Boty szturmowe w ogniu sun±ce ku ramionom Oriona, daj±ce zwyciêztwo Pisowskim uzurpatorom. Ogl±da³em promienie laserów w oczach KODowskich bojowników, b³yszcz±ce w ciemno¶ciach blisko wrót na Czerskiej. Wszystkie te chwile znikn± w czasie jak ³zy w deszczu, jak nak³ad Gazety znikaj±cy z pó³ek stacji benzynowych. Kto wie z czego to cytat - ten siê nied³ugo nie dowie. Ten post bêdzie nielegalny dziêki ACTA2 i dziêki mi³uj±cym wolno¶æ, równo¶æ, demokracje pos³om PO. Pozdrowionka dla was czerskie misiaczki.

Oceniono 69 razy

17 wrzesień 2018 13:25

Ci z TVN widać łżą straszliwie ;)

Ansuz Odyn

17 wrzesień 2018 13:25

PIS JEST ZŁY, ALE... ...ale porównaniu do was agresywne lewaki, jawi się jako zbawcza narodu broniący Polaków przed inwazją dzikusów, degeneracją seksualną i waszą arogancją. Weźcie to do serca, to może kiedykolwiek będziecie mieli szanse na władzę. POLAKA NIE ROZPIESZCZA ŻYCIE, WCIĄŻ MUSI WYBIERAĆ POMIĘDZY DŻUMA A CHOLERĄ.

batnadziadow

17 wrzesień 2018 13:25

No jak ¿yæ? To przecie¿ nie CBOS robi³ sonda¿, no i na zamówienie TVN. To co tym razem - boty, szarañcza, rzeki sp³ywaj±ce krwi±, plamy na S³oñcu, cykli¶ci? Prawie 20 % ro¿nicy :D

sop3

17 wrzesień 2018 13:24

Widać że juz nawet TVN położył lagę na PO.

Zaloguj siê Skomentuj

17 wrzesień 2018 13:24

Aby oceniæ lub

morgenroth

17 wrzesień 2018 13:24

Wincyj botów, wincyj!

amoramo

17 wrzesień 2018 13:24

Polacy nie zas³u¿yli na co¶ innego ni¿ pis. Okradaj±, k³ami±, rozwalaj± s±dy, szko³y, trybuna³, chroni± pedofili, ³ami± konstytucjê, u¿ywaj±c propagandy niczym w III Rzeszy, ale rzucaj± ochlapy suwerenowi i... wystarczy

Oceniono 99 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Czytałem w GW rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Boty szturmowe w ogniu sunące ku ramionom Oriona, dające zwycięztwo Pisowskim uzurpatorom. Oglądałem promienie laserów w oczach KODowskich bojowników, błyszczące w ciemnościach blisko wrót na Czerskiej. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy w deszczu, jak nakład Gazety znikający z półek stacji benzynowych. Kto wie z czego to cytat - ten się niedługo nie dowie. Ten post będzie nielegalny dzięki ACTA2 i dzięki miłującym wolność, równość, demokracje posłom PO. Pozdrowionka dla was czerskie misiaczki.

maras63

17 wrzesień 2018 13:23

Maria Nurowska może się kłaść na tory.

Oceniono 40 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Partia Bolszewika Szczerbatego 38% ale jaja

Oceniono 90 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Wincyj Barbary Nowackiej! Wincyj!

Oceniono 58 razy

17 wrzesień 2018 13:22

No jak żyć? To przecież nie CBOS robił sondaż, no i na zamówienie TVN. To co tym razem - boty, szarańcza, rzeki spływające krwią, plamy na Słońcu, cykliści? Prawie 20 % rożnicy :D

krzysiozboj

17 wrzesień 2018 13:22

Ci z TVN widaæ ³¿± straszliwie ;)