Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Najnowszy sondaż: PiS liderem w wyborach parlamentarnych. Partia Wolność w Sejmie

17 wrzesień 2018 13:21
105 9
Najnowszy sondaż: PiS liderem w wyborach parlamentarnych. Partia Wolność w Sejmie

PiS 38 proc., PO 21 proc., Nowoczesna 7 proc. - to pierwsza trójka z sondażu Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24.

Według tego sondażu w Sejmie znalazłyby się też SLD i partia Wolność Janusza Korwin-Mikkego - obie z 5-proc. poparciem.

Przeczytaj także: Sondaż CBOS: PiS z ogromną przewagą nad konkurencją. SLD i Nowoczesna poza Sejmem

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
yan57

17 wrzesień 2018 13:26

a w tvn 24 sraczka ...ostatnio oglądałem Kawę na ławę zachowanie prowadzącego to jest jakiś koszmar i to ma być dziennikarstwo oni tam już się nie kryją z tym że dawno zapomnieli co to być dziennikarzem obiektywnym prowadzący stawia się w opozycji do rządących i atakuje ...zadaje pytanie i już nie czeka na odpowiedż wchodzi w każde słowo przerywa a jak odpowiada opozycja to milczy i słucha potulnie.. myślę że prowadzący zrobi sobie z tego programu nawalankę na PIS .....Romanowski wróć bo już w tvn24 zostali sami jednie usłóżni.

Oceniono 69 razy

17 wrzesień 2018 13:25

Ci z TVN widać łżą straszliwie ;)

Ansuz Odyn

17 wrzesień 2018 13:25

PIS JEST ZŁY, ALE... ...ale porównaniu do was agresywne lewaki, jawi się jako zbawcza narodu broniący Polaków przed inwazją dzikusów, degeneracją seksualną i waszą arogancją. Weźcie to do serca, to może kiedykolwiek będziecie mieli szanse na władzę. POLAKA NIE ROZPIESZCZA ŻYCIE, WCIĄŻ MUSI WYBIERAĆ POMIĘDZY DŻUMA A CHOLERĄ.

sop3

17 wrzesień 2018 13:24

Widać że juz nawet TVN położył lagę na PO.

Oceniono 99 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Czytałem w GW rzeczy, którym wy ludzie nie dalibyście wiary. Boty szturmowe w ogniu sunące ku ramionom Oriona, dające zwycięztwo Pisowskim uzurpatorom. Oglądałem promienie laserów w oczach KODowskich bojowników, błyszczące w ciemnościach blisko wrót na Czerskiej. Wszystkie te chwile znikną w czasie jak łzy w deszczu, jak nakład Gazety znikający z półek stacji benzynowych. Kto wie z czego to cytat - ten się niedługo nie dowie. Ten post będzie nielegalny dzięki ACTA2 i dzięki miłującym wolność, równość, demokracje posłom PO. Pozdrowionka dla was czerskie misiaczki.

maras63

17 wrzesień 2018 13:23

Maria Nurowska może się kłaść na tory.

Oceniono 40 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Partia Bolszewika Szczerbatego 38% ale jaja

Oceniono 90 razy

17 wrzesień 2018 13:23

Wincyj Barbary Nowackiej! Wincyj!

Oceniono 58 razy

17 wrzesień 2018 13:22

No jak żyć? To przecież nie CBOS robił sondaż, no i na zamówienie TVN. To co tym razem - boty, szarańcza, rzeki spływające krwią, plamy na Słońcu, cykliści? Prawie 20 % rożnicy :D