Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Niepełnosprawni w Sejmie także podczas ZP NATO. Szef KPRM: Wygrodzimy protestujących

16 maj 2018 14:19
71 12

W parlamencie natomiast wciąż trwa protest rodziców, opiekunów i osób niepełnosprawnych, którzy zapowiadają, że nie opuszczą gmachu dopóki ich postulaty nie zostaną spełnione. Na razie pozostał tylko jeden do spełnienia: dodatkowe 500 zł w gotówce dla osób niepełnosprawnych. Inny postulat, tj. zrównanie renty socjalnej z rentą ZUS został spełniony przez rząd.

Dworczyk zapewnił, że niezależnie od protestu, Zgromadzenie Parlamentarne NATO odbędzie się w Sejmie. Dodał, że partnerzy Polski w NATO zostali już poinformowani, że "ma miejsce taka sytuacja".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 12
batura3

16 maj 2018 14:27

Towarzyszu D...tego WAS uczê ex cz³onkowie PZPR-u a obecnie cz³onkowie PIssu z prokuratorem stanu wojennego Stanis³±wem Piotrowiczem???? Gratulacje od suwerena

remo29

16 maj 2018 14:26

Postawią szpaler kulsonów z konfetti i skrzydłami husarii, nic zza ich pleców nie będzie widać.

starysos

16 maj 2018 14:26

Przeczyta³em:WYNAGRODZIMY, zamiast wygrodzimy.G³upek ze mnie,mimo lat.

starysos

16 maj 2018 14:25

Przeczytałem:WYNAGRODZIMY, zamiast wygrodzimy.Głupek ze mnie,mimo lat.

remo29

16 maj 2018 14:25

Postawi± szpaler kulsonów z konfetti i skrzyd³ami husarii, nic zza ich pleców nie bêdzie widaæ.

Oceniono 10 razy

16 maj 2018 14:24

Szczerbatego kulawca z komuszej willi wygrodźcie sobie...

Zaloguj siê Skomentuj

16 maj 2018 14:24

Aby oceniæ lub

tadjan

16 maj 2018 14:23

a drut kolczasty i wysokie napięcie też będzie podłączone, gestapowcu?

yaspiman

16 maj 2018 14:22

wygrodzić drutem kolczastym pod napięciem? dworczyk ty idioto. to już było. pomimo że jesteś oszołomem i faszystą raczej tego nie zrobisz.

batura3

16 maj 2018 14:21

Towarzyszu D...tego WAS uczę ex członkowie PZPR-u a obecnie członkowie PIssu z prokuratorem stanu wojennego Stanisłąwem Piotrowiczem???? Gratulacje od suwerena

jxl82

16 maj 2018 14:20

"Wygrodzicie" jak Niemcy Wygrodzili nie-Aryjczyków w Obozach Zagłady?

Oceniono 14 razy

16 maj 2018 14:19

Czyli co? Pacyfikacja wedlug zomowskich wzorcow? pisbolszewicki zlodziej piotrowicz "poradzi" jak sie cos takiego przeprowadza. Brawo zlodziejska pisbolszewio.