Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Oburzenie po występie Wojciecha Cejrowskiego. Ruszyła akcja: "okaż sprzeciw!"

29 październik 2018 13:19
84 16

Wojciech Cejrowski, stały komentator programu "Minęła 20" w TVP Info, znów dał próbkę swoich możliwości. W programie z 25 października, czyli na dzień przed akcją Tęczowy Piątek w polskich szkołach, mówił, że to "atak pedofilski", a uczniowie są "szkoleni do zboczonych czynności seksualnych".

Organizacja wskazuje, że "podczas audycji doszło do pogwałcenia zasad obiektywizmu, oddzielania informacji od komentarza, szacunku i tolerancji oraz wolności i odpowiedzialności". W komentarzach ludzie deklarują, że już wysłali wniosek do KRRiT.

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 16
zimman

29 październik 2018 13:26

Przecież ON mógł mieć na myśli wyłącznie katechetów !!!

Oceniono 11 razy

29 październik 2018 13:25

Przecież WC to pedał. Więc o co mu chodzi?

plastikpiokio

29 październik 2018 13:25

nie ogl±dam kretyna ---przesta³ istnieæ .

zimman

29 październik 2018 13:25

Przecie¿ ON móg³ mieæ na my¶li wy³±cznie katechetów !!!

hotin

29 październik 2018 13:24

LGBT to dżuma Europy!

zgred151

29 październik 2018 13:24

Jaka telewizja taki komentator , czyli kawal chama

wojtusz

29 październik 2018 13:24

Nie ogl±dam i nie s³ucham idioty.

Oceniono 8 razy

29 październik 2018 13:23

Z ludźmi się dyskutuje, pajacom co najwyżej można mordę obić!!!

geraldine2015

29 październik 2018 13:23

Przecie¿ WC to peda³. Wiêc o co mu chodzi?

Oceniono 16 razy

29 październik 2018 13:22

nie oglądam kretyna ---przestał istnieć .

evergreen111

29 październik 2018 13:22

"Rodzice, zadzwoñcie do szko³y upewniæ siê, ¿e oble¶ny dziad nie przyjdzie jutro molestowaæ waszych dzieci." Brawo Cejrowski! GONIÆ KATECHETÓW ZE SZKÓ£!!!

Oceniono 3 razy

29 październik 2018 13:21

Cejrowski tak głęboko ukrywa (nawet przed sobą) to ze wzwód ma jedynie na myśl o 15 letnim chłopaczku, że za wszelka cenę stara się ukryć swoje kryptogejostwo pod maska chamstwa i zaprzeczania

Zaloguj siê Skomentuj

29 październik 2018 13:21

Aby oceniæ lub

wojtusz

29 październik 2018 13:20

Nie oglądam i nie słucham idioty.

takaprawda2015

29 październik 2018 13:20

"Rodzice, zadzwoñcie do szko³y upewniæ siê, ¿e oble¶ny dziad nie przyjdzie jutro molestowaæ waszych dzieci." Ma racjê ch³op ¿e broni dzieci przed ksiê¿mi katolickimi.

Oceniono 19 razy

29 październik 2018 13:19

"Rodzice, zadzwońcie do szkoły upewnić się, że obleśny dziad nie przyjdzie jutro molestować waszych dzieci." Ma rację chłop że broni dzieci przed księżmi katolickimi.