Odbieraj najświeższe wiadomości odnośnie najgorętszych tematów dzięki NewsHub. Zainstaluj już dziś.

Ochojska krytykuje pomoc rzeczową dla niepełnosprawnych. "Wymienią pieluchy na lekarstwa?"

18 maj 2018 05:30
96 9

Szefowa PAH Janina Ochojska chciała spotkać się z rodzicami i niepełnosprawnymi, którzy od miesiąca protestują w Sejmie, jednak nie została wpuszczona. Niemal od początku protestu Kancelaria Sejmu nie wydaje przepustek dziennych nawet osobom, które (jak Ochojska) były zaproszono przez posłów. Działaczka już wcześniej wyrażała poparcie dla protestu.

- Uważam, że protest niepełnosprawnych to nie jest sprawa polityczna, tylko sprawa godnego życia obywateli - powiedziała w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej".

Czytaj więcej

Udział w sieci społecznych:

Komentarze - 9
hamsterx

18 maj 2018 05:35

pisowcom diety poselskie te¿ mo¿na wyp³acaæ w np. szynach kolejowych albo nawozach azotowych i bêdzie git

kroliklesny

18 maj 2018 05:35

Pani Ochojska, robi pani b. dobra robote, niestety porownanie do Sarajewa jest zle. Ja uwazam ze latwiej Pani bylo sie dostac do stolicy Czeczeni w srodku wojny, niz zyskac poparcie "prawdziwych Polakow, katolikow oczywiscie". Trzymam kciuki, bo nic innego nie moge. I popieram Pani akcje, pomimo, ze nie moge sie zgodzic z Wasza wycieczka razem z Panem Edelmanem do Sarajewa. Coz, bylem wtedy po drugiej stronie frontu, ale czasy i ludzie sie zmieniaja! Zycze zdrowia i powodzenia!

senior2244

18 maj 2018 05:34

A marsza³ek s.......n zrobi³ z sejmu dla niepe³nosprawnych GETTO. W DZIEJACH 1000 LETNICH POLSKI SIÊ ZAPISA£ NA CZARNYCH KARTACH . Polska ci tego nigdy nie zapomni i odpowiesz za to solidnie.

fakiba

18 maj 2018 05:34

To jeszcze nic , niech wymieni± pieluchy na bilet do kina

krynolinka

18 maj 2018 05:33

Panie premierze, byli¶cie i jeste¶cie za ochron± ¿ycia poczêtego, co siê dzieje teraz ? Teraz chronimy bud¿et przed poczêtymi.

Zaloguj siê Skomentuj

18 maj 2018 05:32

Aby oceniæ lub

lepiregenre

18 maj 2018 05:31

Dla wielebnego z Torunia miliony a dla osób na wózkach inwalidzkich s³owo na pocieszenie i panowie w mundurach. Czy s± jeszcze jakie¶ pytania?

wicipinski

18 maj 2018 05:31

Gdzie s± ci wszyscy obroñcy ¿ycia poczêtego? Pochowali siê po dziurach? Gdzie te z³otouste tyrady o ¶wiêto¶ci ¿ycia?

ful7

18 maj 2018 05:31

Na podpaski wymienić !!! +++ ++ + fakiba była by wniebowzięta. Choć niewierząca.